UNINORTE - Centro Universitário do Norte

UNINORTE - Centro Universitário do Norte

UNINORTE - Centro Universitário do Norte

Введення

Університет Центр Північ (UniNorte) була заснована в 1994 році з ім'ям Manauara Інституту вищої освіти (IME), і тільки три курси: Адміністрування, технології та туризму обробки даних. У 1998 році вона розширила свої операції, щоб створити культурний інститут Амазонас вищої освіти - ICESAM і здійснювати курси соціальних та медіа-послуг зі спеціалізацією в рекламі. Протягом цього періоду, UniNorte було химерне назва коледжів мети.

Це було в 2004 році, з акредитацією в якості університетського центру, ім'я коледж Гол поступилися UniNorte, зараз більш ніж в 50 курсів бакалаврату. Чотири роки потому, установа стала членом світового лідера мережевий вищої освіти, лауреат міжнародних університетів (ТВО), присутній в 29 країнах і більш 1 млн студентів в 80 установ, які пропонують курси класі і онлайн- ,

Сьогодні, UniNorte розділена на 14 академічних підрозділів, розташованих у центрі міста і пропонує більше 50 курсів традиційного і технології навчання; крім пропонуючи курси підвищення кваліфікації та випускників широкий сенс і в строгому сенсі слова в партнерстві з провідними університетами Бразилії.

Академічна структура UniNorte сьогодні ділиться на чотири окремих шкіл: Мистецтво та гуманітарні; Медичних Наук; Точна і вчених ступенів. Це має важливі переваги для освіти студента, такі як Міжнародного бюро для обміну; в UniNorte компанії, для стажування і робочі місця до закінчення студентських та державні лабораторії.

Хоча це молода організація, UniNorte виграв суспільне визнання в якості важливого фахівців навчальний заклад, що грають ключову роль в цій галузі. Поглинений в своїх випускників професійних співробітників різних курсах, що проводяться в установі.

Він має у своїй місії, щоб забезпечити якісну вищу освіту на придбання цінностей, навичок і здібностей, які дозволяють йому громадянство з кращими умовами зайнятості, з керівним принципом пошуку моделі сталого розвитку.

Розташування

  • Manaus

    Av. Leonardo Malcher, 853 - Centro

    Запитання