Keystone logo
Universidad CEU Fernando III

Universidad CEU Fernando III

Universidad CEU Fernando III

Введення

Фонд університету Фернандо III Ель-Санто, власник Universidad CEU Fernando III , четвертого університету CEU в Іспанії, має свою головну штаб-квартиру в університетському містечку CEU Andalucía University, розташованому в Бормухос (Севілья). Маючи стратегічне розташування по відношенню до столиці Андалусії та решти її провінцій, він має зони для відпочинку, спорту, природи та послуг, а також навчальний корпус із просторим і сучасним обладнанням.

CEU характеризується академічною досконалістю та всебічною підготовкою, які є основою установи з більш ніж 90-річним досвідом та освітніми центрами, розподіленими по всій національній території: 4 університети, 4 центри професійного навчання, 10 коледжів, 2 Вніверситети, 10 дослідницьких центрів. Інститути, аспірантура та докторантура, де закінчили навчання понад 210 000 студентів і де зараз навчаються 37 000 студентів.

В академічній сфері наші центри базуються на інноваційних педагогічних моделях, спрямованих на інтернаціоналізацію, нові технології та наближення до ринку праці різноманітних освітніх програм, пов’язаних, зокрема, з освітою, спортом, правом, бізнесом, здоров’ям. або Інженерія.

Ми хочемо, щоб наші студенти повністю розкрили свій потенціал завдяки якісній освіті, досконалості та цінностям.

Місія та бачення

Соціальне покращення є місією Фонду Університету Фернандо III Ель-Санто через Universidad CEU Fernando III з освітньою моделлю, заснованою на цілісній концепції людини. Так само установа діє в публічній сфері на користь справедливості та захисту людей. Цілі закладу зосереджені на досягненні академічної та професійної досконалості, інноваціях у своїх освітніх пропозиціях та навчанні студентів людським цінностям і чеснотам.

цінності

Наш заклад виділяється тим, що сприяє відданості вчителів і тисяч студентів, які щороку відвідують наші класи, побудові, з точки зору християнського гуманізму, більш справедливого суспільства. Суспільство, засноване на моделі людини, яка культивує такі цінності, як жертовність, зусилля, відповідальність, здоровий критичний дух, солідарність, свобода думки, пошук правди та постійні дебати як фундаментальні стовпи.

Коротше кажучи, Gente CEU – це спосіб існування та життя, який виходить за межі класної кімнати та залишає відбиток у всіх сферах життя.

Презентація ректора

Universidad CEU Fernando III прагне до академічної моделі, орієнтованої на досконалість та всебічну підготовку своїх студентів, які завдяки практичній підготовці та завдяки найкращим матеріальним і людським ресурсам матимуть доступ до світу праці та міжнародного світу. З цією метою він розширить поточну академічну пропозицію CEU в Андалусії ступенями, пов’язаними з бізнесом, юридичними, технічними, освітніми та спортивними галузями, які можуть бути розширені на наступних етапах до медичних та гуманістичних.

Його мета полягає в тому, щоб поєднати традицію університету CEU з інноваційною характеристикою найбільш унікальних і передових проектів вищої освіти, сприяючи педагогічній пропозиції досконалості, заснованої на етичних цінностях, з високим попитом і пропозицією додаткової вартості.

Це буде простір для залучення та утримання талантів, що представляє можливість для багатогалузевого технологічного та ділового розвитку Андалусії, утвердження себе як центру думки на службі суспільства та міжнародного освітнього посилання з Південної Європи.

Він був народжений з метою адаптації до нових вимог університетської спільноти, яка потребує індивідуальної уваги, дозволяючи їй зіткнутися з повними гарантіями свого майбутнього включення до мінливого та дедалі вимогливішого ринку праці.

Таким чином, він орієнтований на всебічну підготовку наших студентів, на їх працевлаштування, на якісне навчання та дослідження, на педагогічні інновації та з регіональним, національним та міжнародним покликанням.

Університетська ініціатива також соціально віддана захисту гідності людей і цінностей християнського гуманізму, покликана забезпечити високу додану цінність усій університетській системі Андалусії, шляхом співпраці з адміністрацією та всіма державними секторами та приватним.

Universidad CEU Fernando III є четвертим університетом CEU, першою іспанською освітньою групою соціальної ініціативи, некомерційною та з дуже широкою стипендіальною політикою. Вірний своїй історії, він стикається з цим проектом з покликанням до досконалості, щоб запропонувати сильний університет, відповідний для його студентів і сімей, органів управління освітою та суспільства в цілому та амбітний у найкращому сенсі цього слова, який виражає постійне прагнення до вдосконалення, характерне для ЦЕУ.

Я переконаний, що цей новий університет відіграватиме фундаментальну роль у культурному, економічному та соціальному розвитку, який Андалусія переживатиме в найближчі роки, сприяючи синергії на користь досконалості, завдяки відданості та прагненню нашої освітньої спільноти та підтримці суспільство.Андалуз.

Ласкаво просимо до Universidad CEU Fernando III , місця для підготовки чудових професіоналів, але, перш за все, людей цілісності, навчених цінностям християнського гуманізму та готових запропонувати найкраще зі своїх талантів для покращення нашого суспільства.

Статистика

 • +90 років педагогічної традиції
 • 9000 договорів з компаніями
 • + 94% Вставка роботи
 • 1_Приватний університет у стипендіях

  Прийом

  Процес вступу до Universidad CEU Fernando III виглядає наступним чином:

  Основна інформація та/або відвідування об’єктів

  Студент може отримати основну інформацію, що цікавить, як про обраний ступінь, так і про університет через віртуальні канали або особисто, відвідавши включені об'єкти.

  Особисте інтерв'ю

  Після отримання основної інформації студент організовує академічну співбесіду щодо обраного ступеня.

  Бронювання місць

  Після завершення співбесіди студент зможе забронювати місце через спеціальну платформу.

  Плата за навчання

  Коли студент виконає всі вимоги до вступу, він оформить свою реєстрацію, заповнивши відповідну документацію.

  Стипендії та фінансування

  Фонд Університету Фернандо III «Ель-Санто», власник Universidad CEU Fernando III , має на меті винагороджувати зусилля, талант і бажання вдосконалюватися студентів. Його місія полягає в тому, щоб гарантувати, що економічна, особиста чи сімейна ситуація не є перешкодою для досягнення запропонованих академічних цілей.

  Нижче наведено детальний опис різних конкурсів на гранти та стипендії, які сумісні та доповнюють заявку на офіційні стипендії Міністерства, а також на інші державні та приватні стипендії.

  Допомога та стипендії Фонду

  Комісія зі стипендій та допомоги Фонду щороку публікує конкурс на допомогу в навчанні. Ця допомога регулюється такими основами:

  вимоги

  • Бути зарахованим до відповідного курсу на будь-який ступінь, який викладається в Universidad CEU Fernando III .
  • Ви подали запит на отримання стипендії від Міністерства освіти (стипендія MEC) або стипендії Адріано на відповідний курс.
  • Заявники, які стверджують, що економічна та/або сімейна ситуація виправдовує потребу в допомозі.
  • Мати гарну успішність.
   • Для студентів 1 курсу магістратури вони повинні отримати середній вступний бал не менше 6,5.
   • Для студентів 1-го курсу бакалаврату, якщо їхній шлях доступу був PEvAU, вони повинні отримати принаймні 7 середній бал доступу. Якщо ваш шлях доступу був FP, ви повинні отримати принаймні 7 середню оцінку доступу.
   • Для студентів, які навчаються на 2-му курсі або наступних роках ступеню, середній академічний бал 6,5 і не мають предметів, що очікують на попередні курси.

  Запити

  Бажаючі повинні подати заявку онлайн за посиланням, яке буде повідомлено своєчасно. Щоб отримати доступ, ви повинні ввести свої звичайні паролі.
  Студент повинен зібрати та відсканувати, розбірливо, у форматі PDF, всю необхідну документацію, щоб мати можливість прикріпити її до заяви.

  Терміни

  Кінцевий термін подання заявок буде публікуватися щорічно протягом першого кварталу курсу.

  Стипендії на співпрацю та дослідження

  Комісія зі стипендій та допомоги університету щорічно оголошує стипендії Фонду для співпраці та досліджень. Для надання стипендій, а також для їх розміру, будуть дотримані встановлені критерії оцінювання. Ці стипендії регулюватимуться критеріями, описаними нижче, з двома типами стипендій:

  • Співпраця та дослідження внутрішнього студента.
  • Співпраця та науковий співробітник.

  Співпраця та дослідження внутрішнього студента

  Ті, хто відповідає наступним вимогам, можуть бути студентами-інтернатами.

  • Будьте зараховані на відповідний курс на 2-й, 3-й або 4-й курс ступеню.
  • Здали всі кредити, зараховані на попередній курс. (Жоден предмет не пройшов минулого року).

  Наприкінці періоду співпраці та/або дослідження студент отримує сертифікат про роботу над проектом. Ця стипендія не має фінансової вигоди.

  Співпраця та науковий співробітник

  Ті, хто відповідає наступним загальним вимогам, можуть подати заявку на цю стипендію:

  • Будьте зараховані на відповідний курс на 2-й, 3-й або 4-й курс ступеню.
  • Вам сподобався попередній курс Foundation Aid (Винятково, прийнято не відповідати цій вимозі, виправдовуючи зміну економічної ситуації).
  • Здали всі кредити, зараховані на попередній курс. (Жоден предмет не пройшов минулого року).
  • Не було отримано негативних звітів у попередніх грантах на співпрацю/дослідження.
  • Кожен дослідницький проект може мати власні вимоги, яким повинен відповідати студент, щоб бути допущеним.

  Одержувачі стипендії на співпрацю повинні пройти 60 годин співпраці та/або досліджень у проекті, що включає години підтримки від інституційних актів. Наприкінці періоду співпраці та/або дослідження студент отримує сертифікат про роботу над проектом. Фінансова сума цієї допомоги затверджуватиметься на кожен навчальний рік Комітетом з питань допомоги та стипендій Фонду та застосовуватиметься шляхом вирахування цієї суми з плати студента, якщо остаточний звіт буде сприятливим.

  Розташування

  • Bormujos

   Glorieta Ángel Herrera Oria, s/n, 41930, Bormujos

  Запитання