Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Введення

Universidad CEU San Pablo - багатопрофільна вища освіта

Понад 90 років: Universidad CEU San Pablo University допомагає студентам на шляху до успішних майбутніх професій. Школа пропонує широкий вибір ступенів бакалавра, подвійних ступенів бакалавра та програм післядипломного навчання іспанською та англійською мовами в багатьох предметних областях, таких як економіка та бізнес, комунікація та гуманітарні науки, архітектура, інженерія та медичні науки.

Університет має міцне міжнародне середовище, населене студентами з більш ніж 70 різних країн. Відкрита, космополітична та культурна атмосфера Мадрида робить столицю Іспанії популярним вибором навчання за кордоном для студентів з усього світу.

Міжнародна співпраця

З великим наголосом на можливості працевлаштування, університет пропонує конкурентоспроможні програми стажування, маючи угоди з більш ніж 9000 компаніями та установами, як національним, так і міжнародним.

Численні міжнародні програми мобільності також доступні для студентів, викладачів і дослідників. Університет співпрацює з найпрестижнішими університетами Сполучених Штатів Америки, включаючи Колумбійський університет, Бостонський університет, Чиказький університет і Фордхемський університет.

Університет CEU San Pablo прагне до навчання та вдосконалення та пропонує низку можливостей отримання стипендій.

Особливості кампусу

    Розташування

    • Madrid

      Calle de Julián Romea,23, 28003, Madrid

    Запитання