Keystone logo
University of the West

University of the West

University of the West

Введення

Для того, щоб створити університет у Кетцальтенанго, метою якого було виховання своїх студентів філософією, заснованою на свободі, спрямованою на побудову вільного, мирного суспільства з високим академічним рівнем і який також був би схильний пропонувати кар'єру, яка готує його студентів. студентам, які стикаються з викликами майбутнього, розширення університету Франциско Марокін у місті Ель-Альто було засновано в 1994 році.

University of the West би продовженням доктринальної орієнтації розширення університету Франциско Марокін, коли він вийшов із Кетцальтенанго. Він був заснований групою бізнесменів та професіоналів Кетцальтекану, які сформували опікунську раду для її створення та ініціювали відповідні процедури для її уповноваження.

Деякі з них були колишніми студентами та викладачами UFM та членами Вищої ради, яка заявила, що університет був призначений керувати та управляти економічно незалежно. Починається придбання землі для створення Центральної штаб-квартири Університету Окциденте, і паралельно з цим відбувається робота та координація, яка передбачає відкриття двох прибудов у місті Гватемала та у департаментах Ескуінтла, Сучітепекес, Реталулеу, Уеуетенанго та Сан Департамент Педро Сан-Маркос. Як такий він розпочав свою діяльність у місті Кецальтенанго у 2010 році, коли Рада з вищої приватної освіти дозволив його діяльність, і його було опубліковано в Офіційному віснику 3 березня 2010 року.

Місія університету - викладання та розповсюдження Філософії Свободи з особистою відповідальністю у всіх сферах людського життя, сприяти матеріальному та духовному прогресу людства.

Розташування

  • Quetzaltenango

    Avenida Las Americas,9-84, , Quetzaltenango

    Запитання