Keystone logo
Universidad Francisco Marroquin

Universidad Francisco Marroquin

Universidad Francisco Marroquin

Введення

Universidad Francisco Marroquín, також відомий своєю абревіатурою UFM, є приватним і світським університетом у Гватемалі, Гватемала. Вона була заснована в серпні 1971 року навколо філософії лібертаріанства.

За словами економіста Мілтона Фрідмана, це "один з провідних університетів Латинської Америки".

Нашою метою було вивчення та поширення етичних, економічних та правових засад вільного суспільства. Ми були переконані, що в довгостроковій перспективі ідеї керують; що, якщо наша країна отримає мирне процвітання, без тиску з боку ідеологічних груп, необхідно, щоб достатньо впливових людей чітко розуміли організацію вільного суспільства і, таким чином, отримали переконання і мужність для його захисту.

Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

місія

Наша місія - навчати і поширювати етичні, правові та економічні принципи суспільства вільних і відповідальних людей.

цінності

Правда

Істина є необхідним і життєвим засобом досягнення добра

Свобода

Тільки в свободі можна прагнути щастя, бути відповідальним і діяти морально.

Справедливість

Правосуддя - це визнати кожну людину своєю власною.

Чесноти

116101_Virtudes.jpg

Академічний досвід

Визначення

 • Ми розуміємо за «досконалістю» вищу якість, яка робить людей або речі гідними виняткової оцінки або поваги. А для «академічної досконалості» - якість ідей, принципів і дій тих, хто, як професори або студенти, зазвичай ставить себе вище за простий матеріал і рутинне виконання свого обов'язку, що є живим прикладом послідовного життя для всіх. Досконалість, зрозуміла таким чином, можлива лише в рамках свободи, компетентності та поваги.
 • Академічну майстерність потрібно вигравати і захищати професійно. До того ж, вона може бути задумана тільки як результат наполегливих зусиль, а іноді й болісних відмов, необхідних для того, щоб відкрити нові прогалини і шляхи в області знань.
 • Інститут, який прагне до академічної досконалості, демонструється і акредитований через емуляторів і наслідувачів, що надихає протягом багатьох років.
 • Людина, яка прагне до досконалості, ніколи не може бути реалізована як така, якщо в кожному випадку він не постійно вимагає від себе більше, ніж інші.

Досконалість професора

 • Досконалість викладача передбачає віддалену підготовку (підтримується його повноваженнями) та близьку підготовку (що полягає у ретельній та щоденній підготовці кожного предмета та кожного класу), щоб щедро поставити на службу студентам свій досвід вченого та вихователя, його ентузіазм по відношенню до предмету, який він надає, і його тверде, ввічливе і персоналізоване увагу до кожного з них.
 • Вона також тягне за собою ясність і узгодженість ідей, які вона намагається передати, знання конкретної ситуації студентів, розрізнення для вибору, призначення і визначення пріоритетів завдань, розсудливість вимагати і запропонувати найбільш доречні прочитання.
 • Чіткість експозиції не повинна бути розрахована, але доступна студентам в жесті рицарства і ввічливості.
 • Відмінним викладачем як брендом відрізняється прагнення до постійного особистого вдосконалення у всьому, що він думає, говорить, робить і вчить.

Досконалість студентів

 • Сила і постійність освітнього закладу спирається на підготовку студентів, яку вона ретельно підбирає, беручи до уваги, серед інших факторів, її академічні здібності та здатність до лідерства.
 • Досконалість учнів проявляється у їхній інтелектуальній цікавості, їхній дисципліні, пов'язаній з використанням їхнього часу навчання та їх відвідуваності заняттями, їх здатністю відмовитися від смаків, задоволенням та негайними успіхами, вирощуванням чеснот. і фундаментальні цінності, багатство і вибір його лексикону всередині і поза класом, його здатність своєчасно використовувати ресурси, що знаходяться в його розпорядженні.
 • Це передбачає розумний баланс і пристосоване до реальності студента, між гуманістичними дослідженнями, що вивчаються під час попередніх досліджень, випрямленими до його хорошої діяльності як громадянина, батька чи матері сім'ї завтрашнього дня, і оволодіння ключовими методами в обраної галузі.
 • Досконалість учень студента є основою його успіху в професійній сфері і буде відображена в ступені, отриманому в результаті його зусиль. Досконалість професіонала є результатом ідеального поєднання цінностей і принципів, які керують життям кожної людини, що живе, і їх оновлення в бажаній спеціалізації (припускаючи, що кожен з них працює краще в тому, що вони найбільше йому це подобається)

Вони повинні розумітися як хребці академічної досконалості студента:

 • Його здатність спостерігати, абстрактно і логічно логічно, виражати чітко і точно, словом і письмом, свої ідеї і переконання.
 • Ваша готовність продовжувати розширювати свої знання самостійно.
 • Його спокій розуму під час розпитування або спростування позицій інших і захист своїх.
 • Його здатність дивуватися щоденним подіям.
 • Його схильність читати, слухати, говорити і писати в критичному розумінні і в той же час усвідомлювати межі людської спроможності зробити себе зрозумілим і розуміти інших.
 • Її рішучість уявити реальність, відмінну від того, як вона була представлена, і як вони звикли її бачити.
 • Їх здатність реалізувати на практиці спеціалізовані та технічні знання, а також розвивати навички та вміння, необхідні для здійснення підприємницької діяльності.
 • Його наполегливість у переслідуванні, виконанні та поширенні добра, знаючи, що йому доведеться залишатися пильними про власну свободу і обличчя, з розумною мужністю, ризиками, пов'язаними з будь-яким людським викликом.
 • Кінець будь-якого навчального процесу - це формування людей, які знають, як взяти на себе зобов'язання і скористатися можливостями, не дозволяючи нікому не підривати їхню гідність.

Розташування

 • Guatemala City

  6A Calle,final, 01010, Guatemala City

Запитання