Universidad Internacional de las Américas

Universidad Internacional de las Américas

Universidad Internacional de las Américas

Введення

Історія університету

24 квітня 1986 року Національна рада з питань приватної університетської освіти (CONESUP) схвалила відкриття Міжнародного університету Америки, який став першим приватним університетським вищим навчальним закладом, схваленим цим органом. Він розпочав свою роботу в будівлі, розташованій на схід від столиці в Барріо Ла Каліфорнія, де викладали бізнес-адміністрування, дошкільну освіту, міжнародну торгівлю, комп’ютерну інженерію, промислову інженерію, англійську мову та туризм.

Наприкінці вісімдесятих і на початку дев'яностих років новий кампус був побудований там, де сьогодні розташовані приміщення головного штабу, розташованого на Calle 23 і Avenida 7 bis в районі Аранхуес міста Сан-Хосе, навпроти комплексу Культурна колишня митниця. Наразі Міжнародний університет Америки має 21 спеціальність, які охоплюють галузі охорони здоров’я, інженерії, архітектури, економіки, соціальних наук і мов на ступенях бакалавра, бакалавра та магістра.

Університет народився з гаслом бути еталоном у приватній вищій освіті, що стало очевидним протягом багатьох років, залишивши свій відбиток на підготовці професіоналів, інтегрованих на ринок праці. Сьогодні ми хочемо продовжувати історію, рухаючись до майбутнього з оптимізмом, постійно оновлюючись, приймаючи нові методи навчання відповідно до вимог часу, розширюючи наші ресурси для досліджень і проектуючи себе з більшою силою в суспільство, щоб детонувати зміни.

Про Коста-Ріку

Коста-Ріка — центральноамериканська країна, відома своїм девізом «Pura Vida». Він вирізняється тим, що найкращі союзники його мешканців – повага, скромність і гостинність. Відповідно до індексу Happy Planet Фонду нової економіки, вона визнана найщасливішою країною у світі та однією з наймирніших за індексами Global Peace (IPG), що робить перебування приємним для тих, хто її відвідає. вони відвідують.

У ньому 4% світового біорізноманіття; У країні також є уряд, який дбає про навколишнє середовище, тому він рішуче підтримує пропозицію досягти вуглецевої нейтральності до 2021 року. Коста-Ріка має стабільний і приємний клімат. Переважають два сезони – сухий і дощовий.

Прийом

Зарахування нових студентів

 • 2 фотокартки паспортного формату, лицьова сторона без печаток.
 • Копія документа, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення).
 • Реєстраційна форма заповнена належним чином.
 • Оригінал і копія диплома бакалавра середньої освіти або його еквівалента.
 • Для дипломів бакалавра про середню освіту або дипломів про середню освіту, отриманих за кордоном, надайте оригінал бакалавра про середню освіту та апостиль або автентичні консульські документи, а також документ про визнання іноземного диплому, виданий регіональним управлінням Міністерства народної освіти.

Процес перевірки предмета

 • Копії дійсного документа, що посвідчує особу, з обох сторін.
 • Студенти інших університетів, які бажають підтвердити свої кредити, повинні пред'явити оригінал сертифіката про затверджені предмети та навчальні програми з кожного предмету з підписом і печаткою університету походження.
 • Процес валідації суб’єкта має бути оформлений та скасований максимум три місяці.

Візові вимоги

Студентська путівка

Міжнародний університет Америки акредитований Національним управлінням міграції та імміграції, що дозволяє йому співпрацювати в оформленні студентського дозволу або візи, коли студент перебуває в країні.

Коли МАУ приймає студента-заявника для проходження мобільності, перебування або стажування, Секретаріат з міжнародних справ видає лист про прийняття на його ім’я, адресований Консульству Коста-Ріки в країні походження. Цей документ є підставою для оформлення вашої візи.

Щоб керувати DIMEX або документом, що посвідчує особу іноземця, який дозволяє вам навчатися в Коста-Ріці, заявник повинен надати такі документи:

 • Супровідний лист, виданий компетентним органом з міжнародних відносин рідного університету.
 • Оригінал останнього свідоцтва про народження (максимум 2 місяці), належним чином апостильований.
 • Оригінал довідки про судимість (максимум 2 місяці видачі) належним чином апостильований.

Розташування

 • San José

  Barrio Aranjuez, Calle 23 y Avenida 7, 10101, San José

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання