Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Loyola

Universidad Loyola

Universidad Loyola

Введення

Ласкаво просимо до Universidad Loyola

Universidad Loyola – це соціальна ініціатива Товариства Ісуса, яка інтегрована в університетську систему Андалузі як перший приватний університет соціальної ініціативи в автономному співтоваристві.

Сховище найкращих єзуїтських освітніх традицій і цінностей, які завжди відрізняли його, Universidad Loyola є твердою прихильністю до майбутнього, у ці часи змін і невизначеності, який хоче відповісти на запити всіх тих людей, які вірити в освіту як запоруку майбутнього.

Наша академічна пропозиція спрямована на потреби в навчанні в галузі соціальних наук і технологій. Наше дослідницьке покликання прагне визнати нас як університет наукового виробництва з високим соціальним впливом, який пропонує реальні рішення проблем, які впливають на наш світ. Навчання, дослідження та обслуговування – це стовпи, на яких базується Loyola.

Наша єзуїтська ідентичність об’єднує нас у мережу з понад 230 університетських центрів по всьому світу з однозначною траєкторією та престижем, від Сполучених Штатів до Індії та від Латинської Америки до Японії, і підтверджує наш соціальний характер, з яким ми хочемо навчати чоловіків. і жінки, віддані іншим.

Universidad Loyola – це університет для кожного, де знаходять місце всі, хто визнає себе в постійних зусиллях і в пошуках досконалості, професійних і людських.

Опікуни єзуїтської освітньої традиції

Universidad Loyola бере свій початок з ETEA, факультет економічних і бізнес-наук Кордови, з досвідом роботи у вищій освіті з 1963 року. Освітня традиція єзуїтів зародилася з початком Товариства Ісуса в 1540 році. Його засновник Ігнасіо де Лойола, покликаний служити суспільству через освіту, діалог і зустріч віри з наукою.

Компанія була першим релігійним орденом, який заснував університет, Римський коледж у 1551 році. Сьогодні налічується 193 університети та коледжі в більш ніж 70 країнах, де навчається понад 160 000 студентів усіх конфесій.

Ідентичність і місія. Цінності Universidad Loyola

Наша місія

Universidad Loyola має місію створювати думки для найкращого та найкращого служіння людству, формувати чоловіків і жінок для інших, відданих проблемам світу, і зробити всю свою діяльність місцем плідного діалогу та зустрічі, в якій люди різних культур , переконання та ідеології можуть жити натхненним і відданим життям з іншими та разом із творінням.

Наше бачення

Universidad Loyola прагне стати докторським дослідницьким університетом, визнаним за його академічну та дослідницьку досконалість, натхненний вірою та служіння іншим. Бути докторським науковим університетом у своїй діяльності та єзуїтом за його натхнення та шлях.

Університет, який досліджує та сприяє створенню знань про потреби та проблеми сучасного світу. Університет, який готує людей, які є агентами змін, професіоналів, відданих розвитку більш гуманного, справедливого та стійкого суспільства. Університет на службі найближчого суспільства і тих, хто живе в пригноблених суспільствах.

наші цінності

 • Пристрасть знати
 • Досконалість
 • Вимога
 • Сервіс
 • Універсальність і відкритість
 • зобов'язання
 • Трансцендентність і духовність

Universidad Loyola є частиною UNIJES, мережі університетів та університетських центрів Товариства Ісуса в Іспанії.

Особливості кампусу

  Прийом

  ¿Quieres estudiar en la Universidad Loyola ?

  Solicitar tu admisión es muy sencillo. Процедура прийому в іншу мережу відбувається в режимі онлайн.

  Elige el tipo de estudios que quieres realizar y comienza el processo.

  Розташування

  • Córdoba

   Calle Escritor Castilla Aguayo,4, 14004, Córdoba

   • Granada

    Calle Profesor Vicente Callao,15, 18011, Granada

    • Seville

     Seville, Іспанія

     Програми

     Також заклад пропонує:

     Запитання