Keystone logo
Technical University From Loja

Technical University From Loja

Technical University From Loja

Введення

Приватний технічний університет Лоджі був заснований Еквадорською асоціацією маристів (AME) 3 травня 1971 року та визнаний державою Еквадору відповідно до Указу 646, опублікованого в офіційному реєстрі № 217 від 5 травня 1971 року, він заснований як автономна юридична особа під захистом "Modus Vivendi", що святкується між Святим Престолом та Еквадором, беручи до уваги норми Церкви в її організації та уряді.

Наставником та першим канцлером університету був брат-марист Сантьяго Фернандес Гарсія, а першим ректором UTPL був інженер Алехо Вальдівієзо, який був призначений головним органом університету 3 жовтня 1971 року.

UTPL - це автономна установа із соціальною та громадською метою, яка надає, розробляє дослідження з науково-адміністративною свободою та бере участь у планах розвитку країни. Він є піонером у галузі дистанційної освіти з 1976 року, відкривши можливість отримати вищу якісну освіту.

У 1997 р. Єпархія Лоха передала Інституту Христа Спасителя, Місіонерів та Ідеологічних Місіонерів керівництво Університетом, щоб вони могли керувати ним з повною автономією та відповідно до харизми Іденте.

Розташування

  • Loja

    Calle París, , Loja

    Запитання