Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Введення

Unicastelo це вищий навчальний заклад, історія якого сходить до 1968 року насиченого, коли студенти з різних країн світу проявляється змінами в освіті та суспільстві. Це був рік Празької весни, барикади Парижа і битви Марії Антонії народився факультет філософії, наук і літератури. З тих пір, Unicastelo тримає постійний зв'язок з безперервних досягнень глобальної освіти, яке виражається в його плані інституційного розвитку на 2006-2015 роки.

У більш ніж 40 років, присвячених вищої освіти, Unicastelo вже випущено більше 30 000 студентів у своїх трьох кампусах і зустрівся з тисячами людей в різних проектах розширення він підтримує. Установа прагне демократизувати доступ до академічних світом, а також професійну підготовку у відповідності з високими стандартами якості, серед інших положень, які дозволяють нам пропонувати передові освіту, необхідну для підготовки компетентних та етичних професіоналів для ринку праці.

Грунтуючись на піонерських курсів 60-х і 70-х, Освіта, Мистецтво та соціальних досліджень, Unicastelo вітає сьогодні на території кампуса штаб-квартирі Сан-Паулу, десятки інтерактивних курсів до їх викладання, наукових досліджень та розширення, сформульовані у виробництві та поширення знань, а також збільшення в регіональних і національних економік. Кампус Fernandópolis Бакалаврат програми, які вносять вклад в економічний і соціальний розвиток регіону. Те ж саме вірно на був відкритий кампус Дескалваду в 2000 році, пропонуючи курси, орієнтовані на якість професійної підготовки та розвитку місцевих громад.

Педагогічні основи Unicastelo цементують тренда, розпочатого у базовій освіті в 1964 році з Лісеу Каміло Каштелу-Бранку. Сьогодні, Unicastelo виливає коди сучасності і сучасна додає достатньо значення для підтримки та збагачення навчальних програм студентів і викладачів.

Під час свого освітнього саги, університет зміцнив в 1971 році, створення факультету економіки, бухгалтерського обліку та ділового адміністрування та фізичного виховання. Курс ділового адміністрування народився на рік пізніше. Перші курси, авторизовані в 1971 році, були визнані в 1974 і ділового адміністрування в 1975 році. Розширення пропонованих курсів зросла настільки, що наприкінці 80-х років, інститут вже 24 випускників курсів. Не випадково, в 1989 році, виграв акредитації в університеті за Указу 374 Міністерства освіти.

У травні 2005 року Рада ввів новий Unicastelo запуску, з тих пір, процес адаптації до університетської Bridge Указу опублікований в Офіційному віснику Федерального на 05/10/06. У 2006 році відбулося перше засідання своєї Покращений рад CONSUN (університет) і Ради CONSEPE (Ради освіти і науки), органи колегіальні члени вищого керівництва університету, чия робота підходить ефективним фактичні статути університету, його PPI (Програма інституційного освіти) і його PDI (План інституційного розвитку), потрібно, за законом, для акредитації будь-якого навчального закладу з Міністерством освіти і життєвих інструментів для планування та зростання університету.

Нарешті, зареєструвати Unicastelo став першим університетом в країні, щоб подати такі нормативні документи, вже пристосувалися до нових вимог МЕК. Дійсно, в процесі регулювання нормативно, встановлення з самого початку комісія для оцінки і оновленим статусом, який на додаток до політики в галузі освіти, приносить інноваційний план викладацької кар'єри. Важливо, що особистість Unicastelo бути посилені і загальним для всіх членів своєї громади в академічній гордості не обмежується погашення значущих моментів історії, але знайти підтримку в постійних механізмів будівлі університету пам'яті для майбутнього. Це не замінити традицію, але винаходити мотивоване присутній у симбіозі між теорією і практикою.

Розташування

  • São Paulo

    Campus São Paulo Rua Carolina Fonseca, 584 Itaquera • São Paulo/SP, , São Paulo

    Програми

    Запитання