Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Введення

Знайомства Unifran

Історія

Unifran: перевірити коротку історію зростання, досягнень і успіху Unifran була заснована в 1970 році два підприємця освіти, Абиб Салім Cury і Кловіс Едуардо Пінто Людвіга. З успіхом підприємства, розширив свої курси включення в Песталоцці школи та факультету філософії Атенеум Francano, п'ять років потому. У 1994 році курси, пропоновані і внутрішня адміністративна організація перетворюються в університеті Франка, через постановою № 1275, у зв'язку з ДЗЗСЄ Думка № 615/94.

Після цього зростання установа було дано під цієї точки зору, що Франція і область виграли від його впливу. Вітаючи тисячі студентів з різних частин країни, Франція додала статус постачальника послуг, а також важливим центром взуття. Місто, в даний час університет, побачив бути збільшена до більш високої практики освіти, наукових досліджень, розширення та обслуговування для спільноти, завдяки академічних аспектів навчання передового досвіду, яка перешкоджала позитивно у своїх економічних, політичних і соціальних показників.

З моменту свого заснування до сьогоднішнього дня, вона характеризується тим, що вищий навчальний заклад, дивлячись у майбутнє, завжди прагне до модернізації інфраструктури, бібліотечних фондів та освітніх методик.

2013 був відзначений важливий крок у майбутнє і передового досвіду: Unifran став частиною Південної освітнього Круз, п'ятий за величиною в групі освіти країни, що складається з установ, які тримають кращі академічні показники офіційні коледжу Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу / SP; Universidade Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу / SP; Університет Центр модуль, Caraguatatuba / SP; Університетський центр федерального округу, Бразиліа / DF; Університет міста Сан-Паулу, Сан-Паулу / SP; Коледж Гол Високий стандарт, Франка / SP; Професійне Franca, Франка / SP; Університет Франка, Франка / SP; Коледж Сан-Себастьян, Сан-Себастьян / SP; Коледж Гол Сан-Себастьян, Сан-Себастьян / SP; Факультет Caraguatatuba, Caraguatatuba / SP; Університет Центр Богоматері заступництво, Сальто і МСЕ / SP; Коледж CEUNSP, Сальто / SP, коледж МСЕ, МСЕ / SP-коледж і Сальто, Сальто / SP.

У 1975 році університет був 400 студентів. Сьогодні існує понад 16000, розподіляється між Бакалаврат, технологічного, відстань, спеціалізації, магістра та доктора, що охоплюють всі області людського знання. У своїй 40-річній історії, він підготував більше 43000 фахівців. Це будинки більше 500 викладачів, чиї назви перевищує 60% магістрів і докторів.

Крузейро-ду-Сул Educacional

Крузейро-ду-Сул Educacional була заснована в 1965 році і в даний час складається з коледжу Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу - SP; Universidade Крузейро-ду-Сул, Сан-Паулу - SP; Університет модуль центр, Caraguatatuba - СП; Університетський центр федерального округу, Бразиліа - DF, Університет міста Сан-Паулу, Сан-Паулу - SP; Університет Франка, Коледж Високий стандарт і коледж CTEC в Франка - SP і, зовсім недавно, в Сан-Себастьян коледж, Коледж Гол Сан-Себастьян - Сан-Себастьян - СП і факультет Caraguatatuba - Caraguatatuba - СП.

Стратегічну перевагу групи є факт роботи з установами, марок і різних позиціях, визначених ринках і характеристик містах, де стверджує, навчальні заклади. Всі установи зберегли свою ідентичність, не відмовляючись від етичних принципів та ідеалів освіти, які ведуть дії в Південній освітнього Круз, який переводить в деякі з кращих академічних показників серед бразильських навчальних закладів.

- Вищі оцінки в першому іноземних інституціональних оцінки Міністерства освіти - MEC. - Кращий курс візуальних мистецтв у Сан-Паулу в ході національного обстеження студентської Performance - Enade. - Кращі курси в соціальних наук Бразилії в національній експертизи студентського вистави - Enade. - Кращі виробнича програми навчання в Сан-Паулу в ході національного обстеження студентської Performance - Enade. - Кращий курс фізіотерапії Сан-Паулу в ході національного обстеження студентської Performance - Enade. - Кращий Географія Бразилії курс в національній експертизи студентського вистави - Enade. - Кращий курс історії в Національному опитування студентської Performance - Enade. - Біомедицина: найвищий рейтинг в MEC. - Медична: тільки Звичайно Сан-Паулу визнані з максимальною концепції. У Бразилії, піонер члена oportunities глобального вивчення здоров'я - GHLO, консорціум, створений американської Асоціації медичних коледжів. - Краща програма бакалаврату, відповідно до CNPq. - Збільшення числа наукових публікацій в ISI Web науки. - Кращий рейтинг схвалення у розгляді автономної адресної книги-DF. - Краще місце в Enade, північному узбережжі Сан-Паулу. - Більше 200 рядків узаконеної досліджень. - 66 дослідницьких груп, зареєстровані в CNPq. - 04 докторських і 11 магістерських програм. - 51 стипендій для наукової Initiation CNPq.

Такі характеристики і досягнення є результатом досконалого, структурованої і спільного управління між засновниками вчителів, членів академічної спільноти та визнані професіонали ринку.

Диференціали і показники якості

• Входить в один з найбільших навчальних груп в Бразилії: Крузейро-ду-Сул Educacional. • Відмінні показники для фізіотерапії, харчування і Естетика і косметика класу 5 в MEC. Медицина дозволяється остаточний Concept 5 комісію. • 20 зоряне курси в керівництві студентського +2015, додаючи 62 зірок. • Виділіть рейтинг лист університет - RUF 2014: біомедицина є одним з топ-10 курсів в Бразилії (приватні та державні установи) і в 2-му місці серед приватних країні. Фізіотерапія є 5-е місце в Сан-Паулу між приватним. • Тисячі випускників з видатними позиції на ринку праці. • США запатентувала інноваційну молекулу, яка використовується в лікарських засобів, результати Аптечної дослідницької групи.

Розташування

  • São Paulo

    Av. Dr. Armando Salles Oliveira, 201 Pq. Universitário / Franca, SP, , São Paulo

    Програми

    Запитання