Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Введення

Prudentina асоціація освіти і культури (АТЕС), спонсором університету Західної Пауліста (Unoeste), народився в сон педагогічного Agripino Oliveira Ліма Filho і Ана Кардозу Майя де Олівейра Ліма, щоб задовольнити дефіцит вищої освіти в Presidente Prudente (ІП ) і область. У травні 1972 року, ці педагоги прийшли із заявою про дозвіл на експлуатацію факультету мистецтв, наук, Листи та Presidente Prudente освіти (Faclepp) з Національної ради за освітою.

Це було санкціоновано Радою в серпні цього року, і на 3 жовтня 1972 президент Еміліо Медічі Garrastazu, підписав Указ 71190, створюючи перші коледж АТЕС, Faclepp. Потім була виконана перша кістка АТЕС, з 536 кандидатів, що конкурують за 350 місць, пропонованих. 21 жовтня 1972, єпархіальний Архієрей Dom Jose Гонсалвес да Коста був постачати інавгураційній лекції в Faclepp на тимчасовій основі в Христа приміщення Король коледжу.

У зв'язку з ідеалами Agripino і Ана Ліма і великим попитом для інших областей знання, в наступні роки народилися коледжів здоров'я: догляд, аптека, фізіотерапія, медицина, стоматологія, клінічна називають, і місця, як лабораторії і тренажерний зал Спорт. Тоді факультетів цивільного будівництва, інформаційних технологій і багатьох інших провідних курсів. Висока з Bongiovani сад (нині університет міста) швидко з'явилися комплекс будівель, який включає кампусу I в Unoeste.

Керуючись якості освіти та життя, АТЕС маячив. У 1987 році народився кампусу II, на км 572 автодороги Raposo Таварес в Limoeiro околиці Presidente Prudente, з курсів в області сільськогосподарських наук, людського та соціального прикладної. У тому ж році, що міністерський указ 83 / MEC визнав Unoeste в університеті - так як він є єдиним приватним вищим навчальним закладом у Західній Сан-Паулу з такою назвою.

В університеті, а також структури матеріалів, технологічного і людського, помножене завжди з високою якістю. Виступаючому павільйони, клініки, лікарні, Ветеринарія дослідне господарство, лабораторні будівлі, агрономічні центри, сільськогосподарські тварини та інші галузі вищої освіти, наукових досліджень і постійної практики громадянства. Ще одним важливим дані: напрямок АТЕС завжди високо компетентних фахівців, багато хто є частиною навчання / адміністративного персоналу від початку до сьогоднішнього дня.

Розташування

  • Presidente Prudente

    Rua José Bongiovani, 700 - Cidade Universitária, Presidente Prudente - SP, 19050-920, Brazil, , Presidente Prudente

    Програми

    Запитання