Keystone logo
Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Введення

Університет штату Параїба долини - Univap визнаний MEC в 1992 році, являє собою співтовариство некомерційна, навчання, дослідження і розширення. Історія почалася з Univap 1954 з створення факультету права Параїба долини.

Тоді інші факультети виникли через потреби регіону, головним чином у Сан-Жозе-дус-Кампус, який був швидко зростаючих з приходом численних галузей промисловості. Сьогодні університет має більш ніж 40 випускників програми в різних галузях знань, у віданні юридичних вузів, медичних наук, інженерія, архітектури та містобудування, освіти і мистецтв та соціальних наук і комунікації. В університеті також пропонує безперервної освіти та аспірантів в строгому сенсі слова, шість магістерських програм і три докторських ступенів.

Univap має в Campus Урбанова, найбільший інфраструктури університету: Інститут з дослідження та розвитку (ІК & D), який забезпечує 44 лабораторій, обладнаних з високою точністю і передній край пристроїв; Навчальний центр Природа, яка об'єднує Серпентарій, сад метеликів та розсадництва Лікарські рослини і обсерваторія астрономії та космічної фізики. В даний час має три кампусу, 2 в Сан-Жозе-дус-Кампус (Урбанова і Castejón) і 1 в Кампус-ду-Жордан (платанів).

Розташування

  • São José dos Campos

    Avenida Shishima Hifumi, 2911 - Urbanova São José dos Campos - SP CEP: 12244-000 , 2911, São José dos Campos

    Запитання