Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Введення

Слова декан - Баррос Карлос Laraia

Бажання, спочатку, спасибі і хвала Богу, в Його милості, дав мені благодать життя і сили, завершив сімдесят, припускаючи тут зі своїми колегами, місії ми отримали. Що ця місія, яка тепер починається, Бог завжди присутній, і що його Святим Духом просвітити нас і дати нам мудрість і смиренність, щоб добре служити до відповідальності, строгість, відданість і старанність до нашого університету Sapucaí долині.

З цього приводу я висловити свою повагу всім, хто до мене в управлінні цієї установи і хто дав їхній неоціненний внесок у його будівництво з самого початку, коли група передбачених мрійників і збуваються створення перших курсів, які привели до нашого університету ,

Протягом багатьох років, кожен з який провів дав вирішальний внесок, і, крок за кроком, із завзятістю, ідеалізму і самопожертви, були героями нашої історії.

Честь і шанують минуле більш ніж обов'язок, але абсолютна необхідність, тому що тільки тоді ми можемо жити в цьому обгрунтовані досвідом і отримані досягнення, яких ми спадкоємці. Найбільшим спадщиною заповідав нам є прихильність до товариства, в якому ми працюємо, щоб запропонувати якісну освіту для всіх, хто приходить сюди в пошуках знань, щоб побудувати своє майбутнє. Це зобов'язання ми не підемо на компроміс, це зробити наш прапор і сенс існування нашої роботи.

Слово завдяки Професор Бенедіту Афонсу Пінто червня, за прийняття запрошення, щоб бути разом в цій місії. Його визнали досвід роботи в якості викладача і навчального адміністратора буде надзвичайно корисно, і я абсолютно впевнений, що він буде поруч зі мною в рішеннях, які ми повинні прийняти, з мудрими порадами, своєю вагою і його незаперечною любов до цієї університету.

Маніфест також подякувати вчителя Андреа Domingues Антоніо Homer Вчителі Толедо Рок та Вільям Ньютон Carrozza, який тут же взяли участь понад запрошення, мій заклик зробити передню лінію нашої адміністрації, займаючи функції про ректори. Ми будемо ділитися моменти радості і труднощі. Цілком можливо, що ми стикаємося з використанням негараздів, суворих вітрів і бурхливих хвиль. Ми можемо почути пісні русалки з намірами, щоб змусити нас тонути. Але не давайте знімати перешкоди, якщо такі є, з якими зіткнеться і подолати. Академічна спільнота і суспільство очікують від нас напруженої роботи, цілеспрямованість, чесність, розсудливість і самовідданість, і це найменше, що ми можемо запропонувати в обмін на довіру до нас на зберігання.

Ми були обрані під егідою «інтеграції». Ми маємо намір зробити нашу інтегровану роботу і в гармонії з Фондом вищу освіту Sapucaí долини, яка в особі її президента і виконавчого ради, показав титанічні зусилля, щоб переломити економічну ситуацію незручно нічого не даючи взамін очі і їх дії в найбільш нагальних потреб нашого університету. Ми хочемо запропонувати реальну інтеграцію між центральним блоком і одиниці Фатімі, а також між різними курсами, які складають нашу організацію, так що вона перестає бути роздроблена на ізольовані відсіки, але те, що різні сектори мають до діалогу і завершити реальний сенс університету. Це основи університету, викладацької, наукової та розширення переплітаються і виконані відповідно до цілей, які будуть досягнуті. Але які шляхи стежити, щоб ця інтеграція дійсно має місце? Я віддаю перевагу відповідь дається іспанського поета Антоніо Мачадо: "Caminante, No Hay шляху, SE HACE Каміно аль ANDAR" - Уокер, немає шлях, шлях проводиться ходьбі.

Співробітники і викладачі, найщиріші спасибі за вотум довіри в нас на зберігання. Ви, самовідданість кожного з ентузіазму все, щоб продовжити грати головну роль в нашій історії, залежить від успіху наших зусиль. Ми разом в одному човні і тільки приведе вас до безпечної гавані, якщо ми усвідомлюємо відповідальність один внести свій вклад, з відвагою, любов до праці, етики та поваги до товариства, щоб доставити своїх дітей нашої турботи.

Мій дорогий, студенти! Ви причина для всього цього. Метою даного університету є надання їм освіту, яка відповідає їх бажанням для соціальної мобільності і включення в більш конкурентному ринку праці. Згадуючи Пауло Фрейре, ми хочемо запропонувати їм перетворює освіту, що робить їх вирішувати свої проблеми, критично і рефлексивно. Ви не повинні задовольнятися бути просто підтримуючи цей процес, але активними учасниками нашого університету, з гордістю носити і штампування на їх сорочках ім'я UNIVAS. Ентузіазм і азарт молодих людей є ключовими складовими, щоб не залишити завмирання, викладачі та керівники, самовідданість і мужність, щоб зіткнутися повсякденні труднощі. Дозвольте поділитися своїми мріями та ідеалами, пробуджуючи наші ідеали і мрії, можливо спить. Давайте бути заражений молоді вами.

Дорогому дружини і моїх дітей Marilda Карлос Олександр, Ана Клаудія, Ана Карла і Mauricio, дочки мої Ана Луїза і Lidiane, мої в законах Марсело і Евертон, моя подяка за постійну підтримку і безумовну підтримку. Для моїх онучок Анна Джулія, Ана Клара і Ізабела Maria, спасибі вам за те, найрадісніше і галасливі мої сімдесят років. Це тепло будинку, живе в родині, які відновлюють енергію до кожного вранці нового дня, ми готові працювати.

Я висловлюю мою честь і подяку сім'ям моїх підлеглих, проректорів, які повинні, протягом наступних чотирьох років здійснювати дар толерантності для наших відсутностей.

У всякому разі, я хочу подякувати всім тим, хто надав нам честь своєю присутністю і сказати їм, щоб чекати нас на основі роботи управління, прозорості, принципи етики, дотримання законодавства та нормативних актів і поважати гідність усіх, хто складають наша улюблена університет Sapucaí долині.

Бог завжди з нами, і що дозволяє нам бути сіячами світу і гармонії серед усіх.

Дякую.

ІСТОРІЯ Університет Sapucaí долині (UNIVAS) підтримується вищої освіти Фонду Вале Sapucaí (FUVS). Він був заснований 3 вересня 1965 року народження, і протягом свого існування підготував понад 10000 фахівців. Це забезпечує утворення на рівнях вищої та післявузівської, завжди спрямований на гармонізацію виробництво знань і розвиток навичок своїх учнів з поточними потребами ринку праці. У загальній складності є 16 Бакалаврат, Магістратура 33 Лато Sensu курси (спеціалізація і MBA), 03 магістра і 01 кандидатів наук.

UNIVAS знаходиться в місті Pouso Alegre, в південній частині штату Мінас-Жерайс, на березі двох великих магістралей країни, Фернан Діас шосе (BR-381) і шосе Жуселіну Кубічек (BR-459), стратегічним напрямком доступу до три великі центри виробництва і споживання країни (Сан-Паулу, Белу-Орізонті і Ріо-де-Жанейро). Місто як і раніше є одним з кращих показників якості життя в Бразилії. Це промисловий, комерційний і освітній центр і знаходиться близько до Hidrominerais Resorts, Circuito дас Малхас і долини Electronics.

Великою перевагою навчання, пропонованих UNIVAS в охороні здоров'я є наявність університетської лікарні. Лікарні дас Clinicas Samuel Libânio (HCSL) є посиланням на 54 муніципалітетів на півдні Мінас Жерайс і служить передбачуваним населенням понад 2 мільйони і 600 тисяч чоловік. www.hcsl.edu.br UNIVAS. Досконалість у викладанні. Навчання для життя.

Розташування

  • Pouso Alegre

    Av. Cel. Alfredo Custódio de Paula, 320 CEP 37550-000 | Pouso Alegre | MG, , Pouso Alegre

    Програми

    Запитання