Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Введення

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul , UFRGS (Федеральний університет Ріо-Гранді-ду-Сул) - це столітній навчальний заклад, визнаний на національному та міжнародному рівні. Він зосереджений у Порто-Алегрі - столиці штату Ріо-Гранді-ду-Сул - і пропонує академічні програми з усіх різних галузей знань для всіх етапів навчання, починаючи від початкової і закінчуючи аспірантуру.

Кваліфікація викладацького складу, що складається здебільшого з магістрів та докторів наук, постійне оновлення інфраструктури лабораторій та бібліотек, збільшення допомоги студентам, а також пріоритетність участі на національному та міжнародному рівні є політикою постійного розвитку.

Понад 30 тисяч людей розповсюджують його заклади в пошуках отримання однієї з 10 найкращих освітніх систем Бразилії. Це, в поєднанні з його провідними науково-дослідними програмами та виразною інформаційною діяльністю громадськості, дозволяє UFRGS потрапити до кращих університетів країни.

Як державна установа, яка прагне служити громаді та будувати своє майбутнє з критичною свідомістю, UFRGS поважає різноманітність, надаючи перевагу інноваціям, і, перш за все, підтверджує свою відданість освіті та поширенню знань, натхненних ідеалами свободи та солідарності.

Розташування

  • Porto Alegre

    Av. Paulo Gama, 110, 90040-060, Porto Alegre

    Запитання