Keystone logo
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Введення

Коротка історія освіти інституту Пирасикаба

Пирасикаба освітній інститут методистської церкви (МЕП) є особа зберігає Piracicabano коледж, університет методистської Пирасикаба і Пирасикаба музичній школі "Маестро Ернста Mahle." Це спадкоємець Piracicabano коледжу, заснованого на 13 вересня 1881 року, місіонера Місс Березень Вт З моменту створення, ЄПВ підтримує диференційовану освітній підхід, керуючись пошуках поліпшення, враховуючи проблеми, представлені на всіх етапах розвитку країни.

У перші роки він присвятив себе виключно до базової освіти та школі, яка, на додаток до задоволення область, залучали студентів з інших країн, які взяли участь тут старий тренажерний зал і науки в чоловічому та жіночому інтернаті. У 1964 році, щоб задовольнити потреби місцевої громади та регіону, банк встановив першу вищу освіту, з факультету економіки, бухгалтерського обліку та ділового адміністрування. З тих пір, нові програми не були реалізовані до того в жовтні 10, 1975, тоді Федеральний рада з освіти визнав методистської університет Пирасикаба. Це зроблено в першу чергу Unimep методист університет в Латинській Америці.

З тих пір, установа збирає історичні моменти, які роблять посилання у сфері вищої освіти. Серед найбільш значущих є створення університетських містечках: Taquaral відкритий в 1979 році; Санта-Барбара d'Есте, створена в 1980 році і кампус Лінс, побудований в 1996 році. Крім того, у вересні 1998 року, ЄПВ також включені Пирасикаба школі музики (EMP), заснована в 1953 році. На честь диригента і композитора Ернст Mahle, які від основи обіймав посаду художнього директора, EMP був названий Пирасикаба музичної школи маестро Ернста Mahle (Empem). Високі керівники ЄПВ, вірність ідеалам свого засновника, друковані установи безпечний і християнську орієнтацію, на основі освітнього керівництвом методистської церкви, що призвело в Академічному політики. Документ регулює дії університету. У цьому контексті, банк, який розпочав свою діяльність з одного студента в 19 столітті \, в даний час має більше 12000 студентів розподілені на кілька курсів, від дитячого садка до аспірантурі, який демонструє турботу з освіту на всіх рівнях.

МІСІЯ Ефективно сприяти як інституту методистської, за допомогою освіти, до виробництва та соціалізації знань, поваги до культурного і релігійного різноманіття людського буття і навколишнього середовища, з метою розвитку справедливого і братнього суспільства, беручи участь у будівництві громадянства як колектив спадщина, з посиланням на значення християнської віри та етики точки зору, як підзвітність суспільству, інституційний та персональний.

VISION По собі справедливого і братнього суспільства, поліпшення в галузі організаційного діяльності та її процесів, як правило, у просуванні освіти, дій якості, зберігаючи відповідно до науково-технічного та професійного інновацій в широкому діалозі з усіма суспільство для того, щоб відповісти альтернатив, законні людські та соціальні потреби, сприяючи розвитку співтовариства, наприклад, включення, справедливості і рівності, з точки зору євангельських християн.

ЦІННОСТІ

Цінувати життя

Зобов'язання по достоїнству життя і прав людини Соціальна відповідальність з включенням Сталий розвиток та охорона навколишнього середовища Фізичного, психічного і духовного благополуччя

Якісна освіта

Всебічне навчання, поєднуючи технічну та адміністративну експертизу з інноваційним потенціалом, критично і участі та громадянства Неподільність викладання, наукових досліджень та розширення Культурно-наукового і технологічного розвитку

Процеси управління

Орієнтовані на людей З автономії На підставі політики З економічної та фінансової стійкості Колегіальний У безперервному оцінки та покращення

Розташування

  • Campinas

    Rod. do Açúcar, s/n - Taquaral, Piracicaba - SP, 13423-170, Brésil, , Campinas

    Запитання