Keystone logo
Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Введення

Місія, бачення і цінності

Методист направляти їх освітньої діяльності керується філософією на християнських принципах, і прихильності до побудови громадянства.

Місія

Ефективно брати участь у формуванні людей, здійснюють владу впливати і вносити свій внесок у поліпшення якості життя, заснованої на знаннях і етичних цінностей.

Вид

Будьте освітні посилання в будівництві навчального співтовариства, на національному та міжнародно визнаних за якість послуг і соціальної значущості, з гнучкими, творчої та інноваційної практики.

Основні цінності

Критичне розуміння розвитку дійсності; Розробка почуття справедливості та солідарності, і його практиці, в тому числі у сфері трудових відносин; Рефлексивна практика зосереджена на сферу християнської духовності; Розробка усвідомлення соціальних та індивідуальних інтересів в рівній мірі важливі для балансу соціальних відносин; Інновації та творчість підпорядковане етики, будівництва та соціалізації знань.

Історія

Прихильність до утворення відзначив роботу методистської церкви від заснування першого методистської навчального закладу, в Kingswood School в Англії в 1748 році. За останні 255 років, цей навчальний покликання також проявляється в Бразилії, де різні освітні установи Методист включити понад століття безперервної роботи.

Історія методистського університету Сан-Паулу була простежується протягом 70 років з моменту створення факультету теології методистської церкви в Сан-Бернарду-ду-Кампу, в 1938 році. У той час, методистської церкви тільки об'єднати два богословських навчальних центрів, розташованих в штаті Мінас-Жерайс і Ріо-Гранде-ду-Сул. Це був інтерес для новоствореного коледжі - перший збудований в муніципалітеті Сан-Бернарду-ду-Кампу - присутній в регіоні, який був налаштований в якості одного з головних центрів соціальної, політичної та економічної країни.

Щоб зміцнити прихильність до освіти, підписаний у 40-х роках інститут, пішов на більш сміливий проект, в гармонії з їх освітнього покликанням. Наявність професійних і кваліфікованих викладачів і відповідної інфраструктури дозволило зміцнити його включення в Національний академічний світ. Таким чином, в 1970 році, він був створений IMS - методистської інститут вищої освіти.

Зі зміцненням освітньої програми і передового досвіду, досягнутого протягом багатьох років, IMS була інтегрована серед найпрестижніших вищих навчальних закладів країни. Це дозволило в 1997 році, завоював Університет статусу, збільшення числа коледжів і курсів. Сьогодні, методист має три кампусу в Сан-Бернарду-ду-Кампу (Радж Рамос, Vergueiro, плато). Є більш ніж 117 000 квадратних метрів загальної площі, яка включає в себе велику зелену територію. Методист має близько 70 прогалини між лабораторіями, сучасним експериментальних та клінічних установ, так що студенти можуть на практиці знання, отримані в класі, а також бібліотеки і зали поширитися через три кампусів університету.

Розташування

  • São Paulo

    São Paulo, Бразилія

Програми

Запитання