Keystone logo
Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Введення

CEUBAN - Центр Unified бандейранти почав свою діяльність 20 червня 1968, під колишньою назвою громадянського суспільства фізкультури Santos.

• У квітні 1969 року він був створений перший факультет - факультет фізичної культури, який працював на території футбольного клубу Бразилії. В даний час факультет фізичної культури - FEFIS встановлений на Campus II (Av. Мінуси. Nebias, 536); • З 1972, він почав працювати коледжі освіти і гуманітарних наук "проф Лаерт де Карвальо ", що пропонують курси з педагогіки і соціальних досліджень. У тому ж році, він почав школи бізнесу і адміністративних наук Сантос, з курсів в області ділового адміністрування та управління бізнесом з упором в міжнародній торгівлі, перший такого курсу в країні; • У 1976 році інститут, створений школа стоматології Santos, пропонуючи курс стоматології та досвід в таких областях, як протезування, ендодонтії, ортодонтії та дитячої стоматології. Факультет стоматології, сьогодні, пропонує спеціалізовані курси в 12 областях, і покладатися на різних типах клінік для стоматологічної допомоги в співтоваристві, досягаючи в середньому 500 процедур в день; • У 80-ті роки UNIMES почав вивчати економіку (86), в рамках адміністративного та академічного складу факультету адміністративних і комерційних наук. Навіть у 1986 році, були внесені зміни в організаційній структурі, встановлення злиття школи бізнесу і адміністративних наук Сантос з факультету економіки. Ця коаліція з'являється факультет бухгалтерського обліку; • У 1992 році почав пропонувати інший новаторський курс в регіоні, курс маркетингу. У 1996 році він встановив курс в галузі ділового адміністрування з упором в області транспорту і логістики. У цьому році також почав школу інженерних і технічних наук, пропонуючи курси Харчова інженерія, комп'ютерна інженерія, комп'ютерна наук і технологій (хімія); • Крім того, в 1996 році, почав факультет ветеринарної медицини, а також перший університетського госпіталю ветеринарної медицини (Hovet), який в даний час працює на території кампусу IV Морро да Нова Cintra; • У 1997 році він відкрив свій юридичний факультет. У тому ж році (97), установа почав діяльність медичних наук факультету в Медичній школі. Медицина стала одним з основних генератор знань, прагнучи інтегрувати навчання, дослідження і безперервної медичної освіти в регіоні. Посилюючи свої операції в області охорони здоров'я, в 2001 році було створено курс Догляд яке було запропоновано з 2002.

В аспірантурі, на додаток до спеціалізованих курсів, які призначені спеціально для сектора охорони здоров'я, Банк також почав пропонувати курси в знаннях нових курсів, які були об'єднані. Крім того, UNIMES має ступінь магістра (строго кажучи випускник) в філософії права і дифузне і колективних прав, запропонований юридичний факультет.

Розташування

  • Santos Dumont

    Campus Bandeirante I Rua da Constituição, nº 374 Vila Nova – Santos – SP CEP 11015-470, , Santos Dumont

    Програми

    Запитання