Keystone logo
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Введення

UNISANTA: The Greatest УЗБЕРЕЖЖІ УНІВЕРСИТЕТ Пауліста

Входить в обраній групі переваги вищих навчальних закладів Міністерства освіти (MEC), Університет Санта-Чечілія (Unisanta) підтверджує якість своєї педагогічної проекту для студентів і аспірантів, її інфраструктури та блискуча гра їх активні викладачі, студенти, випускники та співробітники. Тільки 9% бразильських університетів є частиною цієї групи.

З 1961 року школа перетворилася скромний поступово комплексного навчального Санта-Чечілія, найстаріший з Сантоса і один з найважливіших в країні, з приблизно 15,000 студентів, від дитячого садка до післявузівської, і близько 100 тисяч квадратних метрів побудований області.

В даний час університет пропонує 37 студентів курсів, в тому числі традиційної та короткий (класі і відстані) і численні курси підвищення кваліфікації, широкому сенсі, MBA і магістрів, затверджені одноголосно CAPES: екологія та прибережних систем і професіонали в галузі машинобудування.

Два майстри задоволення поточних потреб країни. Майстер екології, в галузі охорони навколишнього середовища та сталого розвитку, і техніки, націлений на підготовку інженерів для більш складних вимог попередньої солі та інших перспективних галузей економіки бразильської економіки.

Але досвід Unisanta господар поля раніше, в рамках партнерських відносин з авторитетними інститутами, такими як міжвідомчої угоди з Політехнічної школи в USP та ЄС установ.

Розташування

  • Santos Dumont

    Rua Oswaldo Cruz, 277 Boqueirão - Santos/SP, , Santos Dumont

    Запитання