Keystone logo
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Введення

Прихильність регіонального розвитку виступив університету Vale ду-Ріу-Дос (Univale) знаходить своє відображення в його діяльності. Щодня, Univale працює для задоволення потреб спільноти, підтверджуючи свою ідентичність Community College. Ось як вона кваліфікує як партнера місцевого виробничого сектора для сприяння соціальному, економічному і екологічної стійкості.

З моменту свого створення в 1967 році, коли вона була ще Univale Мінас ембріон технологічний інститут (MIT), Персіваль Фарквхар фонд (FPF) присутній в історії будівлі вузі (ВНЗ). Univale відображає досягнення бажаного сні протягом тривалого піонерів, які, з очима на майбутнє, змогли дати зведений університет в регіональному сценарії.

Навчання, досліджень і поширення є основою Univale який завжди зосереджені на підготовці кваліфікованих робітників для ринку праці. Пропонуючи академічної структури відповідно з цією метою, то Univale підтримує більше 27 програм бакалаврату, пропонуючи курси підвищення і закінчити широкий сенс.

Univale ще два магістерських програм. Магістра в галузі біологічних наук, запущений в 2005 році, має в якості своєї зони концентрації іммунопатологіі інфекційних і паразитарних захворювань. Але Майстер просторового комплексного управління відображає авангардний бачення Univale через піонерської міждисциплінарного підходу і єдиний в країні, запущений в 2008 році.

Завжди уважний до регіональних потреб, є заохочення Univale університет спорту і культурного освіти, завжди зосереджені на регіональних аспектів, щоб сприяти зростанню. З проектами і програмами дій громад і послуг, то Univale сприяє будівництва дороги, яка веде до трансформації реальності.

Розташування

  • Governador Valadares

    Rua Juiz de Paz José Lemos, 279 - Bairro Vila Bretas - CEP: 35030-260, , Governador Valadares

    Запитання