Universitas Jember

Universitas Jember

Universitas Jember

Введення

Попередник Universitas Jember вийшов з ідеї доктора. Р. Ахмад разом з Р. Тх. Зенгеді та Р. М. Сурахман, які прагнуть створити університет у Джамбері. Для реалізації цих цілей 1 квітня 1957 року вони втрьох створили комітет, який був названий Комітетом Тріумвіраат у складі Голови Др. Р. Ахмад; Автор Р. Th. Зенгеді та скарбник Р. М. Сурахман.

Крім того, цей Комітет Тріумвіраату 5 жовтня 1957 р. Створив фонд з назвою Фонд університету Таванг Алун (легалізований Нотаріальним актом від 8 березня 1958 р. № 13 у Джамбері). Пізніше Фонд Університету Таванг Алун створив приватний університет у Джембері з назвою Університет Таванг Алуна, який згодом був скорочений як UNITA.

По дорозі ці три особи отримали повну підтримку тодішнього регента Джембера Р. Соєджарво. На підставі Постанови Міністра ПТІП No 151 від 1964 р. Від 9 листопада 1964 р. Щодо створення Державного університету в Джембер. Невтомні зусилля, починаючи з 1957 року, нарешті вдалося стати реальністю, було створено Державний університет Джембера! На момент свого заснування в 1964 р. Державний університет Джембера, скорочений як UNED, має п’ять факультетів, що складаються з юридичного факультету в Джембері, з філіями в Банювангі, факультету соціальної та політичної та сільськогосподарського факультетів в Джембер, економічного факультету та факультет літератури в Банювангі. З першим канцлером, який утримував д-р. Р. Ахмад. Керівництво д-ра. Р. Ахмад за ним підполковник. Р. Віното (1966-1967), підполковник Соєді Харджоедоджо (1967-1969), підполковник Soetardjo, SH (1969-1978) та Kol. Доктори HR Warsito (1978-1986).

Розташування

  • Tegal Timur

    Tegal Timur, Індонезія

    Запитання