Universitas Sriwijaya

Universitas Sriwijaya

Universitas Sriwijaya

Введення

Однією з цілей вищої освіти є підготовка випускників, які можуть здійснювати розвиток відповідно до потреб національного розвитку. Оскільки потреба в національному розвитку не є чимось статичним, а це означає, що він завжди буде змінюватися відповідно до змін у регіональних та глобальних ситуаціях, університети також повинні постійно змінюватися та пристосовуватися до мінливих потреб та розвитку, крім того, щоб пристосовуватися до розвитку науки, технологій, мистецтв та світової інформації.

Це головний виклик, з яким стикається вища освіта Індонезії, що вступає у XXI століття, яка почнеться з епохи вільної конкуренції та відкритості регіонального ринку (зона вільної торгівлі АСЕАН: AFTA), а потім вільної конкуренції та відкритості азіатсько-тихоокеанського ринку (Азіатсько-Тихоокеанський регіон Економічна корпорація: АТЕС)) рік 2020.

Вітер "Відкритості ринку", здається, починає торкатися Unsri. Попит відвідувати освіту в Унсі серед майбутніх іноземних студентів почав зростати в останні роки. Це і захоплююче, і складне явище. "Це обнадіює", бо Унсрі почали вважати якісним університетом, який залучають потенційні студенти з-за кордону. "Виклики", оскільки для цього потрібні вдосконалення, вдосконалення та інституційний розвиток у всіх аспектах, щоб академічні стандарти СРСР справді еквівалентні закордонним університетам, принаймні в регіональному регіоні.

Розташування

  • Palembang

    Palembang, Індонезія

    Запитання