Keystone logo
© ©Syiah Kuala University
Universitas Syiah Kuala

Universitas Syiah Kuala

Universitas Syiah Kuala

Введення

Universitas Syiah Kuala або скорочено USK - це державний університет, розташований у Банда-Ачех, столиці провінції Ачех. Провінція добре відома як іслам Бумі-Сіаріат, і вона розташована в крайній західній точці острова Суматера з багатими природними джерелами, традиціями, культурами та мовами. Університет також відомий як Серце Ачеха або jantong Hatee Rakyat Aceh і є найстарішим університетом в Ачеху, офіційно заснований 2 вересня 1961 року. Назва Universitas Syiah Kuala взята від імені ісламського вченого з Ачеха Абдуррауфа. бін Алі Альджаві Ассінкілі, який добре відомий як Тенгку Сійя Куала. Він заснував ісламську школу в гирлі річки і заповідав її, а потім вона стала офіційним вищим навчальним закладом. За цей час він зробив великий внесок у освіту та ісламські цінності в Ачесі.

Окрім головного кампусу Universitas Syiah Kuala , розташованого в Даруссаламі, місто Банда-Ачех, університет розробив другий кампус, який є навчальною програмою за межами головного кампусу (PSDKU), розташованої в районі Гайо Луес. Він був офіційно заснований 2 вересня 2014 року.

Universitas Syiah Kuala має 12 факультетів і аспірантуру. Факультетами є факультет економіки та бізнесу, факультет ветеринарної медицини, юридичний факультет, інженерний факультет, аграрний факультет, педагогічний та педагогічний факультет, медичний факультет, факультет математики та природничих наук, факультет соціально-політичного наук, факультет рибного господарства та морської науки, факультет медсестринства та факультет стоматології.

Наразі Universitas Syiah Kuala пропонує 135 навчальних програм, які охоплюють дипломну програму, програму бакалавра, професійну програму, програму спеціаліста, програму магістра та докторську програму.

Завдяки різноманітним зручностям та програмам, Universitas Syiah Kuala має понад 32 000 студентів з різних регіонів Індонезії та інших країн.

Universitas Syiah Kuala успішно досягає досягнень на національному та міжнародному рівнях, одним із них є електричний автомобіль Malem Diwa, який брав участь у конкурсі Shell Eco-Marathon Asia та успішно став другою за швидкістю командою, яка пройшла технічну перевірку в електричному класі.

У дослідницькій галузі університет також має добру репутацію на національному та міжнародному рівнях завдяки своїм чудовим дослідженням та досягненням, таким як Науковий центр з пом'якшення наслідків цунамі та Науковий центр Atsiri.

Universitas Syiah Kuala керує науковими журналами. Деякі з них були визнані та акредитовані Індонезійським індексом цитування (SINTA) як квартильні журнали 1 і 2. Крім того, один із університетських журналів, журнал досліджень англійської мови та освіти (SiELE) був проіндексований Scopus.

Universitas Syiah Kuala бере активну участь у кількох спільних програмах з кількома країнами Азії та Європи, включаючи програму Erasmus Mobility and Building Capacity, IMT-GT (Індонезія-Малайзія-Таїланд трикутник зростання) програму університетської мережі та програму Erasmus+.

Universitas Syiah Kuala має велику кількість національних та міжнародних співпраці з деякими університетами та компаніями по всьому світу. Завдяки цій співпраці університет успішно проводив різноманітні академічні та неакадемічні заходи, які підвищують престиж університету та розбудовують його потенціал в Індонезії та за кордоном. Лише кілька відомих програм – це спільна програма досліджень і публікацій, програма обміну, програма стажування, літній табір у разі стихійних лих і культура та гуманітарна програма, а також багато інших.

Universitas Syiah Kuala не лише зосереджується на покращенні якості освітньої пропозиції, і він пишається тим, що пропонує доступ до вищої освіти для громади. Ці питання підтримуються трьома робочими підрозділами Unsyiah, які об’єднують студентів або випускників з університетом через Управління міжнародних справ, Центр розвитку кар’єри та Центр підприємництва. Ці підрозділи допомагають студентам, співробітникам та випускникам розширити свій досвід у науковій, бізнесовій та не тільки.

Тому Universitas Syiah Kuala вітає всіх, хто працює разом, щоб продовжувати робити університет таким, яким він є сьогодні, серцем ачехян. Університет постійно прагне вдосконалювати свою академічну діяльність, розвиток наукових досліджень, гуманітарні проекти, якість і кількість наукових публікацій, щоб реалізувати свою місію стати провідним університетом Азії та Європи, досягаючи рівня Університету світового класу.

Місії університету Syiah Kuala

  1. Реалізувати «Три Дхарма - три позначення» вищих навчальних закладів, які підтримують місцевий, національний та міжнародний розвиток, використовуючи доступні місцеві, національні та міжнародні ресурси.
  2. Підвищити академічну якість з метою створення висококонкурентних випускників.
  3. Застосовувати комплексне управління якістю в галузі освіти шляхом застосування принципів прозорості, участі, ефективності та продуктивності.
  4. Постійно зміцнювати та розширювати мережу інституційного співробітництва з метою розвитку та збереження знахідок у галузі науки, техніки, гуманітарних наук, спорту та мистецтва.

Розташування

  • Banda Aceh

    Banda Aceh, Індонезія

Запитання