Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Введення

Про UofCanada


Universities of Canada in Egypt (UofCanada) - це канадський кампус, який приймає провідні університети Канади з футуристичними програмами. Це сприяє всебічному активному та різноманітному студентському життю. Це перший Міжнародний кампус філій у Новій адміністративній столиці. У всіх програмах розміщено дзеркальне поєднання міжнародного досвіду, репетиторів та культур. Universities of Canada in Egypt заохочують до підприємницького та інноваційного мислення за допомогою досвіду навчання, сучасних засобів та передових технологій.

На сьогоднішній день UofCanada приймає відділення університету університету острова Принца Едуарда (UPEI) для конкретних студентів та аспірантів. Незабаром до нас приєднаються інші канадські університети.


Університет острова Принца Едуарда (UPEI), розташований у місті Шарлоттаун, Канада, має багаторічну традицію досконалості в галузі науки, що починається з 19 століття. Тут проживає талановита спільнота викладачів та дослідників, включаючи семеро лауреатів викладання премії 3М (найвища честь, яку може здобути професор за викладання у Канаді) та престижну кафедру досліджень досконалості в Канаді з водної епідеміології.

Веб-сайт UPEI: href = "https://www.upei.ca/

Кожна з рейтингових програм, яку UPEI пропонує через університетський університет Канади в Єгипті, є точно такою ж програмою, що та, запропонована в Канаді. Студенти UofCanada викладають ту саму навчальну програму за своїм головним вибором канадськими викладачами та закінчуватимуть освіту з канадським ступенем, визнаним у всьому світі. Цей ступінь також акредитований в Єгипті та визнаний Синдикатами. Більше того, студентам UofCanada надається можливість переїхати до Канади та продовжити навчання за кордоном; студенти просто залишають свої заняття в Єгипті і безперешкодно збирають їх у Канаді.

Університети Канади присвячені натхненню наступного покоління лідерів, інноваторів та громадян світу. Це спрямовано на те, щоб забезпечити якість, інновації та акредитовану канадську навчальну програму, яку викладають досвідчені канадські працівники в привітній та яскравій обстановці. UofCanada прагне сприяти інклюзивності, творчості та можливостям через спеціальні навчальні програми, надзвичайний досвід роботи в класі та дослідження, які дозволять нашим випускникам бути лідерами громад у всьому світі.

129971_UofCanada-profile.jpg


Чому UofCanada

 • КАНАДИЙСЬКИЙ СТЕНЬ
  Випускник з міжнародною акредитованою канадською освітою, не виходячи з Єгипту
 • ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД
  Пориньте у досвід життєвого досвіду та отримайте практичні програми навчання, стажування та програми кооперативу
 • ВИВЧЕННЯ В КАНАДІ
  Почуйте життя в Канаді та обирайте після першого курсу переїхати до канадського містечка вашого університету
 • SMART CAMPUS
  Насолоджуйтесь повністю комп’ютеризованими класами, вітальнями та зеленими зонами
 • УНІКАЛЬНІ ПРОГРАМИ
  Легко проходьте свій кар’єрний шлях за допомогою унікальних спеціалізацій, орієнтованих на потреби ринку
 • ФАКУЛЬТЕТ СВІТОВОГО КЛАСУ
  Навчіться у кращих кваліфікованих міжнародних професорів

129970_IMG_0003-s.jpg

Більше про наше студентське життя

Наш яскравий кампус пропонує студентам спільні навчальні заходи, послуги з кар’єри, заходи та збагачувальні програми цілий рік. Ми розробляємо і налаштовуємо наші програми, щоб надати незліченну кількість можливостей для студентів, щоб розвинути свої навички та досягти свого потенціалу.

Завітайте на наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про наше студентське життя та програми та послуги, які вони пропонують. Ви також можете побачити пік нашого життя в кампусі за допомогою наступного відео. Для отримання більш детальної інформації про резиденції наших студентів, перейдіть за цим посиланням.

137950_FAQ.jpg

Відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації: href = "https://www.uofcanada.edu.eg/

Перевірте нас у Facebook , Instagram чи Twitter !

Ви також можете завантажити наш корпоративний флаєр або зв’язатися з членом нашої команди, зателефонувавши за номером 16838 або електронною поштою [email protected] .

 • Для отримання додаткової інформації про наші вимоги щодо прийому, будь ласка, завантажте наш Flyer .
 • Для отримання додаткової інформації про життя на кампусі, будь ласка, завантажте наш Flyer студентського життя.

Розташування

 • Cairo

  2PH7+P3 Kafr ash Shara'inah, Cairo Governorate Desert, Egypt, , Cairo

  Запитання