University at Albany

University at Albany

University at Albany

Введення

Це University at Albany

Журнал "Форбс" назвав його одним із "Найкращих коледжів Америки". Тут ви будете вчитися, жити, процвітати та досягти успіху. Це досконалість - з надзвичайною цінністю.

Розташований у столиці Нью-Йорка, University at Albany є головним державним дослідницьким університетом в Столичному регіоні і пропонує більш ніж 17000 студентам широкі можливості великого університету в середовищі, призначеному для сприяння індивідуальному успіху.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

Академічне досконалість

Ваш успіх є для нас пріоритетом No1. Це означає, що ви складете своє резюме ще до того, як закінчите навчання - готуючи вас до того, куди вас заведе життя.

Ви виберете з понад 50 спеціальностей для студентів та понад 150 програм для випускників, які підготують вас до успіху в широкому діапазоні галузей.

У кожній галузі навчання вам буде запропоновано викладачі, які є вченими та вчителями світового класу, - багато хто активно займається дослідженнями в галузі життєзабезпечення, які глибоко сприяють суспільному благополуччю. Як наставники, вони забезпечують численні студента-дослідницькі можливості як на бакалавраті, так і на вищому рівні, надихаючи вас просувати свої навички та прагнення.

 • №77 провідних державних коледжів США - 2021 (Новини та світовий звіт США)
 • №32 на північному сході. Найкращий вибух для коледжів Бака - 2020 (щомісяця у Вашингтоні)
 • # 61 Рейтинг знизу державних коледжів США - 2020 (Business First)
 • No88 Найкращі американські коледжі - 2019 (Forbes)

Народно відомі програми

Досконалість освіти в Олбані визнана багатьма незалежними джерелами. UAlbany входить до числа найкращих університетів у рейтингу "Найкращих публічних коледжів Америки" Форбса, а US News & World Report постійно входить до рейтингу багатьох наших випускних програм серед 50 найкращих у США, включаючи клінічну психологію, кримінальне правосуддя, бібліотеку та інформацію дослідження, державні справи, охорона здоров’я, соціологія та соціальна робота.

 • №1 Державна школа освіти в Нью-Йорку (Новини та світовий звіт США - 2021)
 • No19 Найкращі програми для випускників з громадськості 2020 (Новини та світовий звіт США)
 • No46 Найкращі аспірантури державного здоров’я 2019 (Новини та світовий звіт США)
 • No2 найкращі вищі школи з кримінології - 2018 (Новини та світовий звіт США)

Прихильність до різноманітності

University at Albany прагне підтримувати середовище, багате різноманітністю та інклюзією, де до всіх членів нашої громади ставляться з гідністю та повагою. Ми усвідомлюємо, що це подорож, але віримо, що, працюючи разом, ми можемо активно брати участь у визначенні ефективних питань, що стосуються питань клімату в університетському містечку.

 • Визначено як національного лідера у просуванні расової справедливості - 2020 (Освітній фонд)
 • Національна премія `` HEED '' за різноманітність 2018, 2019, 2020 (INSIGHT into Diversity Magazine)

Підготовка до кар'єри

UAlbany готує вас до кар'єри в широкому діапазоні професій та вступу до найкращих аспірантур, юридичних чи медичних шкіл. Ви матимете доступ до стажування та підготовки до кар’єри у бізнесі Fortune 500 та у будь-якій галузі, а також можливості раннього забезпечення в Медичному центрі Олбані та унікальне партнерство з юридичною школою Олбані. Нещодавні доповнення до наших академічних пропозицій включають деякі найбільш затребувані сьогодні програми, такі як комп’ютерна інженерія, внутрішня безпека, готовність до надзвичайних ситуацій, цифрова криміналістика, регулювання фінансового ринку та охорона здоров’я.

 • Топ-7% найкращих у соціальній мобільності - 2021 (Новини та світовий звіт)
 • Найкращі 12% найкращих національних університетів на основі внесків у суспільне благо - 2020 (щомісяця у Вашингтоні)
 • Топ-6% найкращих ліфтів соціальної мобільності - 2020 (Реформа освіти зараз)
 • Топ 2% індексу соціальної мобільності вищої освіти 2020 (CollegeNET)

Стратегічне розташування

Столичний регіон штату Нью-Йорк має найвищий рівень зайнятості в штаті штат Нью-Йорк, тут проживають такі бурхливі галузі, як уряд, технології, бізнес, охорона здоров'я та освіта. Місце розташування університету надає вам безмежні можливості для стажування та державної служби, завдяки яким ви отримаєте досвід, перевірите свої вміння та підготуєтесь до успішної кар’єри.

Три різні кампуси, безліч можливостей

Кампус у місті

Головний кампус університету, розташований на 1400 Вашингтон-авеню в Олбані, був спроектований у 1961-62 рр. Відомим американським архітектором Едвардом Дареллом Стоуном. Кампус відображає фірмовий стиль сміливого уніфікованого дизайну Стоуна, виражений його вежами, куполами, фонтанами, високими колонадами та широкими навісами. Результат різко відрізняється від розпорошених будівель та різнорідних архітектурних стилів більшості традиційних університетських містечок.

Послідовний потік нових будівель розширив кампус Uptown за останнє десятиліття, додавши нові наукові та мистецькі приміщення та адміністративні будівлі. Новий дім для Школи бізнесу присвоїв золотий рейтинг LEED від Ради зеленого будівництва США, який відкрився восени 2013 року. Розширення та капітальний ремонт повністю відремонтували Вхідну площу університету, головний фонтан, 20-поверховий Карільон та Центр кампусу.

У кампусі Uptown також працює Центр виконавських мистецтв, який має кілька театрів, концертні зали та навчальний простір для репетицій; університетський художній музей, один з найкращих регіональних музеїв на північному сході; та Інститут письменників штату Нью-Йорк, широка навчальна база для читачів та студентів-письменників, що просувають літературне мистецтво. Інші спеціальні об'єкти в містечку Uptown включають метеорологічну лабораторію Національної служби погоди, лінійний прискорювач для фізичних досліджень та передовий центр обробки даних, що підтримує високопродуктивні обчислення та мережеві зв'язки. Центром студентської діяльності є Кампус-Центр, який включає зали, зали для засідань та їдальні, бальний зал, кафетерій, банківські приміщення, міні-магазин, книгарню Barnes & Noble, а також різноманітні страви швидкого та здорового харчування. .

Житло

У кожному з чотирьох квадратиків проживання в кампусі Uptown Campus проживає приблизно 1200 студентів і включає вісім триповерхових залів та 23-поверхову вежу. Кожен чотиримісний номер включає зали та зони відпочинку, а три квадратури містять їдальні. У найближчих апартаментах Freedom є житло в квартирному стилі, а Empire Commons пропонує житло в однокімнатній квартирі для 1200 студентів. Тераса Свободи, архітектурно визнаний, екологічно чистий житловий комплекс, пропонує ще 500 ліжок у стилі квартири. Житло також доступне на випускнику Quad, розташованому недалеко від кампусу в центрі міста.

Спортивні споруди

Дозвілля для відпочинку на відкритому повітрі включають освітлені тенісні корти, баскетбольні та волейбольні майданчики, а також кілька багатоцільових ігрових та інтрамуарних майданчиків, включаючи Alumni Turf Field, де мешкає хокейна команда UAlbany. John Fallon Field, присвячений чоловічому та жіночому лакросу UAlbany, має 2500 місць. Стадіон "Том і Мері Кейсі" на 8 500 місць, де проживають футбол, а також чоловічий та жіночий футбол, відкрився восени 2013 року. Наступного року UAlbany відкрив нове домашнє місце для шкільної програми з легкої атлетики. Він має дев'ятисмугову поверхню колії та повне відновлення природного покриву для проведення польових подій.

В приміщенні спортивних споруд домінує Арена SEFCU. На майданчику майже 4800 місць, в ньому розміщений баскетбольний майданчик NCAA Division I Great Dane, а також працює бігова доріжка, сучасний фітнес-центр, повністю обладнаний спортивний тренувальний комплекс з гідромасажними басейнами та іншим реабілітаційним обладнанням, дві основні роздягальні, та кілька менших командних роздягалень. Усі приміщення є доступними для людей з обмеженими фізичними можливостями та мають спеціальні зони відпочинку для глядачів з обмеженими можливостями. Центр фізичного виховання включає басейн, роздягальні, вагові та рестлінгові, танцювальну студію, корти для баскетболу, гандболу та сквошу.

Кампус центру міста

Комплекс Downtown Campus, розташований на Вестерн-авеню, 135 в Олбані, - це класичний комплекс у грузинському стилі, який з 1909-66 рр. Служив головним кампусом. Нещодавно відремонтований, в ньому розміщені Рокфеллерівський коледж з питань громадськості та політики, Школа кримінального судочинства, Школа соціального забезпечення та Коледж інженерних та прикладних наук.

Кампус наук про здоров'я

Кампус наук про здоров’я, колишній фармацевтичний комплекс, придбаний у 1996 році та розташований на одному з університетських місць у Ренсселаєрі, є одним із динамічно розвиваючих наукових та високотехнологічних центрів у регіоні. Його академічним якорем є Школа громадського здоров’я, а дослідницькі установи включають Центр досліджень раку, в якому знаходиться Центр передового досвіду Gen * NY * у галузі геноміки раку, та Центр функціональної геноміки.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

Розташування

 • Albany

  1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

  Запитання