© University College Absalon, Photo by: Alex Tran
University College Absalon

University College Absalon

University College Absalon

Введення

В Absalon ми пропонуємо програми професійного бакалавра в кількох кампусах по всьому регіону для датських студентів, а також іноземних студентів.

Наші програми включають соціальну роботу, біоінженерію, медсестринство та навчання, а наші кампуси розташовані в семи містах, де навчається понад 9000 студентів.

Для іноземних студентів ми пропонуємо дві програми повного ступеня:

  • Бакалавр інженерії з біотехнології
  • Міжнародний диплом з відзнакою в галузі викладання

Усі бакалаврські програми базуються на деяких наріжних каменях скандинавського способу життя, таких як освіта для всіх і прикладні дослідження.

Але унікальність наших програм полягає в тому, що ми підкреслюємо міцний зв’язок між дослідженнями та практичним ноу-хау.

Наші програми працюють у тісній співпраці з професіями, за якими навчаються студенти, надаючи студентам теорію в класі, а також практичну практику.

Це забезпечує високоякісні можливості стажування та постійний розвиток наших програм, надаючи випускникам навички, необхідні для приєднання до ринку праці, що постійно змінюється.

Як міжнародний студент ви приєднаєтесь і відчуєте датське студентське життя тут, в Absalon, де ми прагнемо навчати студентів для досягнення професійної кваліфікації, а також особистих компетенцій.

Студенти братимуть участь як у груповій роботі, так і в аудиторних заняттях з викладачами на вершині своєї галузі. Ми навчаємось у невеликих зосереджених громадах у найсучасніших закладах, і ви ніколи не будете просто номером у Absalon.

Скрізь розмовляють англійською, тому завжди знайдеться хто відповісти на ваші запитання.

Студенти відчують простий і безпечний, але веселий і затишний скандинавський спосіб життя в оточенні мальовничої нордичної природи, який, наприклад, надихнув нас стати однією з провідних націй у світі, коли справа доходить до сталого життя.

Повсякденне життя в Absalon відоме своєю дружньою та неформальною атмосферою, де студенти та співробітники працюють разом, щоб створити надихаюче та професійне середовище.

І у нас завжди є місце для іноземних студентів, готових вчитися та переживати більше.

Розташування

  • Kalundborg

    Campus Kalundborg,4, 4400, Kalundborg

  • Vordingborg

    Sdr. Stationsvej 30, 4200, Vordingborg

Запитання