University College Isle of Man

University College Isle of Man

University College Isle of Man

Введення

UCM має давню репутацію високого рівня підготовки та освіти на острові. Ми пишаємося тим, що впродовж багатьох років надихали, кидали виклики та надавали можливість нашим студентам позитивно впливати на навколишній світ.

Ми пропонуємо широкий спектр курсів, що включає академічні, професійні та професійні можливості, а також дозвілля та відпочинок.

14-16 ПРОГРАМА

Мета цієї програми - дати можливість учням 14-16-річних шкіл глибше зрозуміти професійну освіту та можливості кар'єрного росту, що є на острові. Ми співпрацюємо з місцевими школами з метою заохочення та сприяння прогресу в освіті серед молоді. Школярі відвідують коледж півдня на тиждень протягом двох років. Для отримання додаткової інформації дивіться наше керівництво 14-16 на 2021 рік.

ПОДАЛЬШУ ОСВІТУ

Наші курси подальшої освіти охоплюють широкий спектр предметних областей, включаючи: будівництво, бізнес, адміністрацію та ІТ; мистецтво, дизайн та медіа; інжиніринг та виробництво автотранспортних засобів; перукарське мистецтво та косметична терапія; охорона здоров'я; догляд за дітьми; гостинність та громадське харчування; обчислювальна техніка та ІТ; загальні дослідження та спорт. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, дивіться наш Посібник з подальшої освіти та сторінку додаткової освіти.

ВИЩА ОСВІТА

Наші вищі навчальні заклади включають HNC, HND та MBA. Курси на рівні ступеня пропонуються спільно з Честерським університетом. Для отримання додаткової інформації дивіться наш Посібник з вищої освіти або нашу сторінку про вищу освіту.

УЧЕННЯ

Ми співпрацюємо з місцевими роботодавцями, щоб забезпечити програми стажування , які охоплюють майже всі сектори на острові. Ці схеми розробляються з урахуванням студентів та роботодавців, забезпечуючи, щоб навички, отримані під час навчання, не лише підтримували роботодавців, а й забезпечували учня навичками та знаннями, необхідними для прогресу у їхній кар'єрі. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку про навчання.

ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Ми також пропонуємо широкий спектр курсів з багатьох предметних областей з метою підтримки співпраці з бізнесом по всьому острову. Ми пропонуємо наступне для підприємств:

Навчальні курси з основних послуг для бізнесу. Це охоплює підприємницьку діяльність; дотримання та законодавство; здоров'я, догляд та добробут; технічні та досвідчені курси будівельних підрядників.

Навчання на замовлення.

Користування нашими послугами та послугами.

Дослідницькі можливості.

Доступ до інформації про гранти та фінансування.

Будь ласка, перегляньте нашу сторінку "Послуги для бізнесу", щоб отримати докладнішу інформацію.

ВІДПОВІДЬ

Наш довідник курсів дозвілля описує понад 200 курсів для дорослих, які охоплюють найрізноманітніші теми, зокрема: бізнес та технології; кулінарія та прикраса тортів; творчі мистецтва; загальний інтерес; здоров'я та добробут; та мови.

Будь ласка, перегляньте наш НОВИЙ довідник курсів дозвілля на 2020/2021 рік або ознайомтесь із нашою сторінкою дозвілля, щоб дізнатися більше.

ТУРМОВНА ОСВІТА

Ми відповідаємо за забезпечення освіти у в’язниці на острові Мен. Метою тюремної освіти є зменшення рівня повторних правопорушень шляхом вивчення та розвитку ключових академічних навичок, які забезпечують цінні передані знання при пошуку роботи після звільнення. Індивідуальний навчальний план кожного студента зосереджений на успішному переселенні та заохочує їх зробити продуктивний внесок у життя суспільства.

ПОСЛУГА ІСПИТУ

Ми контролюємо всі елементи іспиту в UCM, починаючи від реєстрації та закінчуючи сертифікацією, щоб забезпечити безперебійний і безпроблемний іспит для всіх наших студентів на різних курсах та навчальних програмах. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку служби іспитів.

Розташування

  • Douglas

    Homefield Road, IM2 6RB, Douglas

    Запитання