Keystone logo
University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

Введення

Університетський коледж UCL - це злиття між Бізнес-академією Ліллебалта та Університетським коледжем Ліллебалта. Університетський коледж UCL забезпечує талановиту робочу силу та пропонує вищу та постійну освіту та прикладні дослідження різним кінцевим споживачам.

Університетський коледж UCL - це регіональний вищий навчальний заклад з кампусами в Оденсе, Свендборзі, Вайлі, Джеллінгу та Фредерісії (супутник).

У ньому навчається понад 10 000 студентів та близько 1000 працівників. Університетський коледж UCL є одним із 6 університетських коледжів Данії і є третім за величиною.

Він пропонує понад 40 академічних та професійних програм вищої освіти (програми ступеня AP, професійні програми BA та програми поповнення BA) в рамках бізнесу, технологій та будівель, освіти та соціальних наук та наук про здоров'я.

Усі програми характеризуються як дослідження першого циклу в рамках Європейської системи якості, рівні 5 та 6.

Щодня університетський коледж UCL тісно співпрацює з національними та міжнародними робочими місцями та установами щодо розміщення студентів та проектів, прикладних досліджень, центрів передового досвіду та постійного професійного розвитку та організаційного розвитку.

Університетський коледж UCL пропонує Постійний професійний розвиток, орієнтований на професіоналів у багатьох галузях, наприклад, анімації, технологій, освіти (теорії та практики), охорони здоров'я та управління в приватних та державних організаціях.

Розташування

 • Odense

  Blangstedgårdsvej,4, 5220, Odense

  • Vejle

   Vestre Engvej,51C, 7100, Vejle

   • Jelling

    Stationsvej,4, 7300, Jelling

    • Svendborg

     Klostervænget,2-4, 5700, Svendborg

     Запитання