University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

Введення

Ласкаво просимо до University College Of Technology Sarawak , однієї з нових порід університетів, що базуються на технологіях. Заснований у 2013 році, University College Of Technology Sarawak - єдиний університет, який повністю належить уряду штату Саравак.

Розташований у самому центрі Борнео, University College Of Technology Sarawak пропонує широкий спектр професійних та галузевих академічних програм, які відповідають унікальним вимогам Саравака, зокрема, та Малайзії загалом. Тому ми пишаємось тим, що нас визнають єдиним “доморощеним” університетом ТПО в Саравака з метою створення освіченого та висококваліфікованого людського капіталу для нових та нових галузей.

University College Of Technology Sarawak також пишається як єдиний університет у світі, якому присвоєно престижний рейтинг Platinum у рейтингу Green Building Index (GBI) за дизайн університетського містечка, що сприяє забезпеченню стійкості в побудованому середовищі та використанню енергії. Дизайн університетського містечка дуже вражає, приголомшливо красивий і надзвичайно ефектний. Ця сучасна обстановка в оточенні тропічних лісів та природи забезпечить найбільш сприятливе навчальне середовище для наших студентів.

Розташування

  • Sibu

    Persiaran Brooke, 96000, Sibu

    Запитання