Keystone logo
University of Aruba

University of Aruba

University of Aruba

Введення

Про University of Aruba

University of Aruba (UA) - сучасний університет, який пропонує вищу освіту, дослідження та соціальні послуги Арубі та прилеглим регіонам. Вбудований в арубанське суспільство, UA є моделлю культурного різноманіття, що репрезентує склад самої культури Арубану зі студентами сімей Карибського, Європейського, Латинського, Азіатського та Американського. Нинішні чотири факультети та різні університетські центри прагнуть сприяти академічній дискусії, брати участь у сталому розвитку Аруби та сприяти критичному відкритому мисленню. Надання цих послуг є важливою частиною місії UA щодо повернення громаді Арубану.

121313_CopyofUA2015-509.jpg

Як і студентське населення, професорсько-викладацький склад в ОАЕ складається з різноманітного корпусу відданих науковців з Аруби та закордону. Тісно співпрацюючи разом, ця команда місцевих та міжнародних науковців сприяє академічному зростанню майже 700 студентів, які відвідують ОАЕ. Крім того, для сприяння розвитку викладачів та студентів, ОА пропонує ряд критичних адміністративних, закладів та індивідуальних послуг, які надаються привітним та прихильним персоналом UA.

UA простежує своє коріння в 1988 році, коли початок юридичного факультету (FdR) ознаменував собою початок академічного зростання UA. У 1993 р. Розпочався факультет бухгалтерського обліку, фінансів та маркетингу (FEF), який зараз є найбільшим факультетом ОАЕ, за ним - факультет досліджень готельного господарства та управління туризмом (FHTMS) у 2005 році. Останнім доповненням UA є факультет Мистецтво та наука (FAS), яке розпочалося в 2009 році. У найближчі роки, Сполучені Штати сподіваються продовжити своє розширення, пропонуючи передові програми для випускників як місцевих, так і міжнародних студентів.

Бачення

Створити винятковий інститут вищої освіти та досліджень, який визнається на національному, регіональному та міжнародному рівнях як лідер у високоякісному викладанні та відповідних наукових дослідженнях, який навчає студентів до сталого та динамічного майбутнього. Ми прагнемо бути місцем, яке підкреслює та розвиває можливості, свободи та особисті та соціальні обов'язки.

Місія

Об'єднайте натхненних людей, які проводять та надають якісні дослідження та вищу освіту, щоб підвищити можливості студентів та випускників брати участь у динамічному та постійно мінливому світі, в результаті чого відповідальні, задоволені громадяни світу, які навчаються впродовж життя та які готові позитивно сприяти якості життя громади.

Наші цінності

В University of Aruba ми цінуємо відкритість, особисту та соціальну обізнаність, співпрацю, уважність, досконалість, доступність та інновації, щоб допомогти стати кращими викладачами та дослідниками.

Міжнародні студенти: Переваги навчання в UA

Переваги навчання в University of Aruba :

 • Малі класи;
 • Мультимедійні засоби;
 • Інтерактивне та особисте керівництво;
 • Командна робота та польові проекти;
 • Поєднання студентського життя із суспільним життям та громадською роботою;
 • Активне студентське тіло, діяльність та багато іншого.

Як студент-міжнародник, ви не самотні: ми пишаємось нашими міжнародними аудиторіями та нашим міжнародним персоналом.

Університет із задоволенням допомагає міжнародним студентам з питань зарахування, оформлення віз, житла та інших адміністративних питань.

121767_IMG_9793.jpg

Зверніться до UA

Головний кампус UA знаходиться в центрі міста, в центрі міста Ораньєстад, в декількох хвилинах ходьби від магазинів, ресторанів та пляжів. Студенти можуть насолоджуватися атмосферою головного кампусу, який розміщений в історичній та красивій будівлі де Ла Салле. Кожна аудиторія сучасна, надає викладачам та студентам новітні технології для досконалості в освіті. Нещодавно UA почала надавати студентам можливості для онлайн-освіти. На основному кампусі також є бібліотека, що розширюється, і повністю обладнаний Комп'ютерний Центр / Клас. У нашому супутниковому будинку в APEX, розташованому на бульварі Сміта Сміта, розміщено ряд центрів та офісів, які сприяють академічному зростанню, освіті та науковому дослідженню.

Ці центри та офіси UA допомагають UA стати лідером Карибського басейну за рівнем навчальних досягнень.

Особливості кампусу

  Прийом

  Розташування

  • Oranjestad

   J. Irausquinplein,4, , Oranjestad

  Запитання