Keystone logo
University Of Balamand

University Of Balamand

University Of Balamand

Введення

University Of Balamand перспективний заклад вищої освіти, дає можливість як науковцям, так і випускникам задавати нетрадиційні питання та міждисциплінарні межі, щоб зберегти свободу думок та збагатити міжкультурний діалог у Лівані та арабському світі.

University Of Balamand був заснований як незалежний некомерційний заклад вищої освіти в 1988 році Патріархом Ігнатієм IV, Патріархом Антіохійської Православної Християнської Церкви. Натхненний Традицією Антіохійської християнської православної церкви у просуванні добробуту людства та його найвищих цінностей толерантності, відкритості та співчуття; університет приймає всіх студентів і не проводить дискримінації за релігією, расою, статтю, національністю чи фізичною вадою.

University Of Balamand твердо дотримується думки, що думка без застосування та відповідності потребам людини є неповною; отже, він пропонує своїм студентам практичне застосування теорій, відповідного навчання та практичних знань у відповідних галузях. Вченим та студентам пропонується поділитися відданістю університету випускникам-професіоналам, які є всебічними критичними мислителями та активними громадянами у суспільстві.

Адміністрація університету здійснюється Президентом, якому допомагають віце-президенти, декани та директори; разом вони підзвітні опікунській раді, яка складається з 34 членів. Більшість програм дотримуються американської системи навчання і проводяться англійською мовою, за винятком кількох програм французькою та арабською мовами.

Розташування

  • Souq El Gharb

    Souq El Gharb, Ліван

    Запитання