© Eva Dang
University of Cambridge Queen's College

University of Cambridge Queen's College

University of Cambridge Queen's College

Введення

Квінс-коледж є одним з 31 коледжу, що входять до складу Кембриджського університету. Ми дозволяємо студентам і аспірантам чоловіків та жінок, як у стандартному університетському віці, так і для зрілих студентів, вивчати більшість предметів, пропонованих університетом.

Ми - жвава спільнота студентів, студентів та співробітників. Коледж розташований у самому центрі міста Кембридж, з гарним доступом до університетських кафедр та до міста. Ми славимось своїми старовинними будівлями та місцем біля річки; якщо ви завітаєте до нас, ви побачите, що Коледж еволюціонував протягом шести століть, і що Квінз як місце і як громада дуже активно займається сьогоденням і дивиться в майбутнє.

Квінс-коледж - це велика і складна громада. Президент та стипендіати є старшими членами коледжу. Офіційні стипендіати та професорські співробітники складають Керівний орган Квінсу; вони проводять засідання для обговорення та голосування всіх основних рішень коледжу. Комітети, сформовані із стипендіатів, співробітників та представників студентів, часто керують повсякденною діяльністю коледжів та звітують перед Адміністративною радою.

Існують дві групи, які представляють студентів Квінз: Junior Combination Room (JCR) для студентів магістрантів та Middle Combination Room (MCR) для аспірантів. Іншою основною групою нинішніх членів коледжу є співробітники, які працюють у багатьох відділах для підтримки всіх аспектів життя коледжу.

Розташування

  • Cambridge

    Cambridge, Великобританія

    Запитання