University Of Colima

University Of Colima

University Of Colima

Введення

Ласкаво просимо на сайт Університету Коліма, навчального закладу, розташованого на заході центральної Мексики регіону. Тут ви знайдете інформацію про повсякденне життя, можливості отримання освіти, академік, культурних і наукових інфраструктури.

Університет домовилися, що настав час прийняти соціальну відповідальність, а не як філософії, як спосіб життя, що дозволяє нам пропонувати освітні послуги просування змін і прогресу, тим самим сприяючи створенню більш справедливого суспільства і прозорим.

Для досягнення цієї мети, ми знову почуття приналежності до університету студентам, викладачів, дослідників, обслуговуючого персоналу, адміністраторів і чиновників відродити любов і повагу до нашої роботи і, перш за все, в установі.

Університет Колима є провідною установою формування професіоналів і вчених з творчим почуттям, інноваційної, гуманістичної і високо конкурентному, прихильного гармонійного розвитку суспільства, національної та міжнародної обстановки.

Стратегія, що ми заохочувати, для нинішньої адміністрації пасторський, заснований на утворенні за соціальну відповідальність, яка прагне, що наш заклад може прийняти більш сильно свою соціальну функцію в системі підзвітності, що сприяє розвитку людини як університету і самого суспільства. Вона включає в себе підтримку і довіру людей, поважати їх права та розширити простір своїх силах, тому вони можуть бути господарями своєї долі, для власної вигоди і навколишнього їхнього середовища. Тому ми запрошуємо Вас відвідати цей сайт, щоб поділитися з вами роботу нашої спільноти і покласти в вашому розпорядженні простір спілкування з нашим університетом.

A 75-річний університет Колима був заснований, наша прихильність суспільства та студентів вище, тому що ми живемо в епоху, коли нові технології постійно розвиваються, так що університет Колима вирішив ризикувати в соціальні мережі для того, щоб зламати бар'єри простору і часу, досягаючи підхід і більш відносини з учнем, суспільства і світу.

Автобіографія синтетичні

академічна підготовка

Ректор бухгалтером і отримав ступінь магістра в галузі ділового адміністрування в Університеті Коліма, який досяг кульмінації в Пенья Colorada премії.

продуктивність робота

Він брав участь в якості внутрішнього аудитора в різних органів федеральних і державних органів влади, а також в Університеті Коліма. Він працював в якості штатного дослідника професора на факультеті бухгалтерського обліку та адміністрування Campus Коліма, регіональний начальник, генеральний координатор адміністративного та фінансового управління та секретар Університету Коліма.

Збори та відмінності

 • Оператор несе відповідальність за стан екземпляра Мексика Коліма Connected Секретаріату зв'язку і транспортної програми.
 • член правління Національної асоціації системи дистанційної освіти.
 • Заступник голови Комісії з планування державного вищої освіти в штаті Коліма.
 • Дійсний член Державної координації програми грантів підтримки дітей, до PRONABES.
 • Голова Комітету з присудження нагород Західно-Центральному регіоні ANUIES.
 • Голова 1-го. Регіональна нарада Парламентський проведене Національною асоціацією і установ вищої освіти у співпраці з ANUIES Центрально-Західному регіоні і Палати депутатів, що відбулася в Мансанільо Col. 1 липня 2013 року.
 • Він був нагороджений "Парламентську медаллю" Сенату Російської Федерації в рамках XXII Азіатсько-Тихоокеанського парламентського форуму, який відбувся в Пуерто-Вальярта, Халіско, січень 2014 року.
 • Призначення в якості члена Державної ради штату Коліма трансплантатів та трансплантаційного центру держави. Видана Міністерством охорони здоров'я і соціального забезпечення уряду штату. 10 квітня 2014. Colima, Col.
 • Секретар робочої таблиці «Проблеми і перспективи розвитку вищої освіти» на спеціальному засіданні Регіональної ради Західного Центру ANUIES провів в Гуанахуато 4 липня 2014 року.

компонент мети

Компонент інтегрує цілей подкомпоненти викладацької, наукової, культурної дифузії і служб.

Вчення подкомпонент, встановлюється в якості основи для планування та інституційного розвитку шляхом включення теорій соціальної взаємодії, гуманістичний, бихевиориста, когнітівістская і конструктивістській, серед іншого, на якому вищу освіту створений і служить основою для

Розташування

 • Colima

  Av. Universidad No. 333, Las Víboras, 28040, Colima

Запитання