Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Delaware

University of Delaware

University of Delaware

Введення

посміє SHINE

Університет штату Делавер прагне до досконалості в студентів і випускників освіти, наукових досліджень і обслуговування.

Від своїх коренів в якості приватної академії в 1743 році, інститут сьогодні є науково-інтенсивний, технологічно просунутий університет з глобальним впливом. Приїжджайте до нас.

Наша історія Наші випускники розповісти нашу історію досягнень - від першого класу, який включав три підписантів Декларації незалежності і підписала Конституції до Нобелівської премії вченого, Тоні нагородами хореографом і нинішнього віце-президента Сполучених Штати.

Наш шановний факультет включає в себе всесвітньо відомих авторів, вчених і художників. Держава-оф-арт-об'єкти підтримують UD академічна, дослідницької та сервісної діяльності.

Campus життя привітні - збагачується видатних запрошених ораторів, NCAA Division I Міжвузівський легкої атлетики, 300-плюс займаються студентські організації, концерти та інші види мистецтва і культурних заходів.

На додаток до нашої енергійної головному кампусі в Ньюарку, UD має місця по всьому штату - в Вілмінгтоні, Дуврі, Georgetown і Люїса. Процвітаючий навчання за кордоном, програми та розширення міжнародного партнерства подальшого підвищення освіти наших студентів як громадян світу.

Взаємодія з нашої спільноти Займався, відданий, вірний і ентузіазму деякі з прикметників, які описують Університет штату Делавер спільноти.

Університет грає важливу роль в місті Ньюарк штату Делавер, щоб краще працювати спільноті сервісних проектів, науково-дослідними установами користь місцевих та промисловості, а також інформування громадськості по всьому штату.

Серед найбільш сильних сторін університету є його довга і яскрава традиція державної служби. У недавньому національному дослідженні, 75 відсотків студентів UD вказали, що вони брали участь у громадській роботі на той час вони були літні люди. У 2015 році була визнана UD з класифікацією Товариства Engagement з Фонду Карнегі щодо поліпшення викладання.

UD це місце, щоб почути всесвітньо відомих ораторів, користуються першокласні музику і театр, повболівати на команди боремося Сині Курки і побачити переконливі експонати, всі з яких доповнюють багатий академічний досвід.

Університеті Делавера є науково-сфокусовані університет з широким спектром програм, департаментів, шкіл, центри і багато афілійовані організації.

Головний кампус: Ньюарк, Deleware

Легка атлетика: 21 NCAA Division 1 команди

встановлено: 1743

голова: Денніс Assanis

Розташування

  • Newark

    University of Delaware Newark, DE 19716 USA, 19716, Newark

    Запитання