Keystone logo
University of Detroit Mercy

University of Detroit Mercy

University of Detroit Mercy

Введення

Різноманітність нашого студентського складу відображає різноманітність регіону, якому ми служимо. Він відображає мінливий вигляд світу в цілому. Детройт пропонує повний досвід коледжу, який включає запалену соціальну сцену, поглиблені дослідження, підготовку до реального життя та можливості стажування по всьому його жвавому міському пейзажу.

Баланс між нашим інтимним співтовариством та широтою можливостей робить Детройт Мерсі ідеальним для тих, хто шукає яскравий досвід коледжу в установі, яка має давню репутацію академічного рівня. Наш факультет - це експерти та наставники, які керують як академічним, так і практичним застосуванням знань і приділяють час роботі з студентами один на один.

Нечисленні університети пропонують різноманітні дисципліни та програми, пропоновані в Детройтському милосерді, охоплюючи при цьому розвиток цілої людини: розуму, тіла та духу. Тут освіта багатша, бо вона ґрунтується на ідеалах наших спонсорів-засновників, Товариства Ісуса та релігійних сестер милосердя, ідеалів, які підкреслюють використання наших навичок та ступенів, щоб зробити світ кращим для всіх.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Detroit

    West McNichols Road,4001, 48221, Detroit

    Запитання