University of Dunaújváros

University of Dunaújváros

University of Dunaújváros

Введення

Про нас

Привітання ректора

«Талант знаходить свій шлях» – як говорить стара приказка. Хоча кожна мудрість і народне спостереження мають свою основну істину, на мою думку, у нашому світі, що швидко змінюється, необхідна добавка. Талант знаходить свій шлях, але допомагає його утримувати на правильний шлях і запобігти меншим труднощам – наша відповідальність, завдання викладачів, викладачів і професіоналів.

Ми пишаємося нашими успіхами та результатами у сфері прикладних наук як на національному, так і на міжнародному рівні; наукове визнання наших викладачів і дослідників, особливо в технічній та інформаційній сфері; можливість нашого співробітництва з конкурентним сектором; наші результати в подвійній і професійній підготовці.

Ну, наші цілі однакові: знайдіть, викладайте та підтримуйте талановитих, дайте світу відповідального, випускника, який готовий вчитися і вирішувати завдання у вибраній професії. У нашому швидко розвивається світі, люди можуть покладатися на кілька цінностей, і я сподіваюся, що University of Dunaújváros є одним з цих цінностей.

Доктор Хабіл Андраш Іштван

Ректор

University of Dunaújváros

УОД сьогодні

University of Dunaújváros розташований у центрі Угорщини, відіграючи провідну роль у вищій освіті свого регіону.

Наш університет має приблизно 2 тисячі студентів, включаючи міжнародне студентське співтовариство, що постійно розширюється. Університет пропонує бакалаврські, магістерські та літні шкільні програми з найрізноманітніших дисциплін, що варіюються від засобів масової інформації та бізнесу до інженерних досліджень.

University of Dunaújváros має на меті забезпечити своїх студентів конкурентоспроможною, орієнтованою на практику освітою та цілеспрямованими навичками, необхідними для побудови своєї кар’єри при виході на ринок праці. Будучи університетом прикладних наук, УОД дуже цінує сучасні навички та прикладні дослідження. Міжнародні та національні зв'язки та партнерства з бізнесом та іншими вищими навчальними закладами є важливою і невід'ємною частиною нашої викладацької та дослідницької діяльності.

Виконуючи вимоги Болонського процесу, орієнтуючись на очікування єдиної Європейської системи передачі кредитів (ECTS), University of Dunaújváros пропонує акредитовану освіту європейського рівня. Нашим дипломованим студентам надається можливість знайти роботу в будь-якій точці світу після здобуття міцних та конкурентних знань.

Що може зробити наші програми ще більш привабливими для іноземних студентів, це справді орієнтоване на студентів, дружнє та полікультурне середовище нашого університету.

Розташування

  • Dunaújváros

    H-2400 Hungary, Dunaújváros Táncsics M. str. 1/A., 2400, Dunaújváros

Запитання