Keystone logo
University of Johannesburg Бакалавр державного управління та управління
University of Johannesburg

Бакалавр державного управління та управління

Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 23 050 / per year *

На кампусі

* Вартість навчання за рік | Вартість проживання: 2500 доларів США на рік

Введення

Метою бакалавра з державного управління та управління є надання кваліфікованим студентам предметних, теоретичних та інтелектуальних знань, когнітивних та дослідницьких навичок, таких як критичне міркування, аналіз та обробка даних, вирішення проблем, інтерпретація, аналітичні та оцінювальні навички; комунікативні навички та нормативна база відповідно до міжнародно визнаних вимірів «належного управління». Метою цієї кваліфікації є також підготовка студентів до роботи в середовищі, де традиційні кордони між державним сектором та громадою чи третім сектором швидко зникають. Ці бази знань і навичок спрямовані на те, щоб підготувати студентів працювати близько до осіб, які приймають рішення, і підтримувати їх, надаючи та обробляючи інформацію, щоб дозволити їм функціонувати у надзвичайно складній та динамічній суспільній арені, де взаємодіють держава, ринок і суспільство. формування суспільства.

Причини навчання в UJ

  • UJ пропонує не тільки спеціальну програму під назвою First Year Experience, щоб допомогти студентам зорієнтуватися протягом першого року, але ми також пропонуємо Senior Student Experience, яка спрямовує студентів на роботу!
  • Скористайтеся можливістю брати участь у різноманітних видах спорту та тренуватися разом з олімпійцями та паралімпійцями на найсучасніших майданчиках, трасах та полях, або просто підтримуйте форму, приєднавшись до одного із тренажерних залів у кожному з наших 4 кампусів.
  • Станьте частиною молодого, яскравого та рухливого університету, який відображає та легко адаптується до прагнень нашої країни, зберігаючи глобальну актуальність завдяки численним міжнародним партнерствам.
  • 178 Кваліфікації, визнані на міжнародному рівні.
  • Приєднуйтесь до університету, який достатньо піклується, щоб зібрати понад 300 мільйонів рупій з початку 2016 року, щоб підтримати кампанію Missing Middle. UJ також гарантує, що понад 6 000 нужденних студентів мають два здорове харчування на день.
  • Навчайтеся в жвавому Золотому місті – економічному центрі Південної Африки. Приєднуйтесь до яскравої, космополітичної, прогресивної групи студентів і науковців на шляху до переосмислення майбутнього!
  • UJ пропонує приголомшливий досвід на території кампусу, незалежно від того, живете ви в одній із резиденцій UJ, проживаєте в будинках для відпочинку чи просто хочете поспілкуватися в студентських центрах у всіх кампусах.
  • Ми забезпечуємо здоров’я, безпеку та безпеку всіх наших студентів за допомогою наших медичних послуг на території кампусу та служб захисту UJ.
  • Чи знаєте ви, що протягом перших п’яти років існування UJ подвоїла цільову дослідницьку продуктивність і до сьогодні продовжує бити рекорди!

Прийом

Рейтинги

Про Школу

Запитання