Keystone logo
University of Lethbridge Бакалавр цифрових аудіомистецтв
University of Lethbridge

Бакалавр цифрових аудіомистецтв

Lethbridge, Канада

4 Years

Англійська

Денне навчання

15 Jun 2024

Sep 2024

CAD 21 304 / per year *

На кампусі

* для іноземних студентів| 6428,50 CAD для канадських студентів| Може стягуватися додаткова плата

Введення

Наша програма BMus-Digital Audio Arts є теоретично обґрунтованою та практично зосередженою, з поглибленим навчанням, розробленим та проведеним у реальних професійних умовах. Ви матимете доступ до таких чудових можливостей, як Studio One, наша студія звукозапису світового рівня. Дослідження додатково покращуються завдяки презентаціям експертів та запрошених артистів із різних галузей музичної індустрії та творчих дисциплін.

Ви створите міцну основу в теорії музики, історії, композиції та продуктивності, вивчаючи теми, включаючи аудіоінженерію, музичне виробництво, електроніку та програмування для музичних додатків, інтерактивне музичне виконання та цифрову композицію для медіа.

Ви створите міцну основу в теорії музики, історії, композиції та продуктивності, досліджуючи теми, включаючи аудіоінженерію, виробництво музики, електроніку та програмування аудіоефектів, інтерактивне музичне виконання та цифрову композицію для медіа.

Оскільки ви знайомитеся з історією музики, теорією та композицією, ви також матимете можливість:

  • Навчіться записувати та мікшувати в студії для стерео, бінаурального та об’ємного звуку
  • Розвивайте професійні зв’язки та збільшуйте свій потенціал для роботи в конкурентній сфері, проходячи спеціалізовані курси, такі як Tonmeister: запис класичної музики, прикладні дослідження в цифровому аудіомистецтві, портфоліо та музична індустрія, а також курси з технічної підготовки слуху та створення музики
  • Дізнайтеся, як використовувати різноманітні DAW, звукові ефекти, семплери та плагіни синтезу
  • Беріть участь у публічних виступах творчих робіт та залучайтесь до наших музичних ансамблів
  • Відвідуйте лекції та майстер-класи від провідних спеціалістів галузі
  • Співпрацюйте зі студентами та викладачами образотворчого мистецтва та інших дисциплін над проектами університетського кіно та анімації, танцями, театром або інсталяціями перформансу, а також здобувайте досвід реальних досліджень
  • Відкрийте свій творчий голос, створюючи звукові пейзажі для візуальних засобів масової інформації, проектуючи звуки для театру та відеоігор або створюючи звукове середовище для посилення емоцій. Досліджуйте можливості для творчості за допомогою електроакустичної композиції, звукового оформлення та запису, тренуючи свій слух

Робото-інтегроване навчання

Ви маєте повний доступ до кооперативної освіти, міжнародних обмінів, незалежних і прикладних досліджень, а також можливостей волонтера. uLethbridge є єдиним університетом в Альберті, який пропонує кооперативну освіту для всіх спеціальностей, як на рівні бакалавра, так і на рівні магістра.

Беріть участь і залучайтеся до динамічного сезону виступів, відвідування виконавців і майстер-класів, можливостей стажування, запису та продюсування контрактів, професійної сертифікації та змагань від місцевого до міжнародного рівнів.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання