Keystone logo
University of Maine at Machias

University of Maine at Machias

University of Maine at Machias

Введення

Завдяки нашим унікальним програмам бакалаврату та орієнтованій на студентів спільноті, University of Maine at Machias створює збагачувальні освітні можливості, які готують випускників до професійного успіху та взаємодії зі світом протягом усього життя. University of Maine at Machias втілює активну спільноту різноманітних учнів, які поділяють прихильність дослідженню, керівництву, співпраці та вирішенню міждисциплінарних проблем. Натхненний нашим унікальним розташуванням на узбережжі, University of Maine at Machias творчій енергії University of Maine at Machias , прикладних дослідженнях та залученні громади покращує соціальне, культурне, економічне та природне середовище штату Мен.

University of Maine at Machias - це Прибережний університет штату Мен. Наше розташування на сміливому узбережжі, включаючи сушу та море, громади та природні екосистеми, забезпечує контекст для унікального досвіду навчання та життя. University of Maine at Machias відмітних, високоякісних освітніх центрах Макіасу щодо залучення студентів до наукових, культурних, економічних та соціальних розслідувань, запропонованих регіоном Смелого узбережжя штату Мен. Ми надаємо студентам можливості активного навчання та розвитку лідерських якостей, завдяки тісному наставництву та тісним зв’язкам із громадою. Студенти займаються інтелектуально суворим та інноваційним досвідом кампусу та громади, включаючи академічно інтегровані послуги кампусу, залучення громади, соціальне різноманіття, наукові дослідження та професійні стажування.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Machias

    Obrien Avenue,116, 04654, Machias

    Запитання