Keystone logo
University of Mauritius

University of Mauritius

University of Mauritius

Введення

Про нас

University of Mauritius (UoM) розташований у Редуїті, маленькому містечку в центрі Маврикію. UoM було засновано в 1965 році з національною перспективою. Спочатку в університеті було три школи: сільське господарство, управління та промислові технології. З часом він розширився до п’яти факультетів, а саме: сільського господарства, техніки, права та менеджменту, природничих та соціальних і гуманітарних наук. Щоб покращити свій традиційний режим викладання «віч-на-віч», університет використовує інноваційні технології навчання, такі як дистанційна освіта та онлайн-навчання. Протягом багатьох років UoM перетворився на університет номер один на землі, зосереджуючись на дослідженнях та консультаціях, а також на розробці програм бакалаврату та аспірантури, щоб відповідати вимогам економіки Маврикію.

Бачення та місія університету

Бачення

Розмістити УМ як науково-дослідний і підприємницький університет.

Це нове бачення дає можливість МО відігравати активну роль у розбудові людського, інтелектуального, ділового та соціального капіталу, необхідного для нашої країни для розвитку інноваційної економіки.

Щоб досягти цього бачення, UoM не тільки розвинув тристоронні відносини (UoM-Government-Industry), але й тісно співпрацює з громадою в тому, що придумано як чотириразова спіраль інновацій, як показано нижче:

117248_ScreenShot2019-06-25at10.41.20AM.png

Опис місії

Розробити екологічну систему для навчання світового рівня, успішних та інноваційних досліджень, а також розвивати підприємницьку культуру на користь Маврикію та суспільства в цілому.

Розташування

  • Réduit

    80837, , Réduit

Запитання