Keystone logo
University of Miskolc

University of Miskolc

University of Miskolc

Введення

Кампус традицій, знань та громадського духу

Розташований у невимушеній атмосфері

Унікальний кампус у прекрасному природному середовищі, сучасні лабораторії, лекційні зали, майстерні, гуртожитки та приміщення для спорту, культури та розваг – це University of Miskolc .

University of Miskolc , заснований у 1735 році, як інститут підготовки фахівців для гірничо-металургійної галузі, який служив зразком для багатьох політехнічних інститутів у світі, завжди займав значне місце у розвитку наук, у професійній освіті та навчанні. Протягом кількох останніх десятиліть 20-го століття заклад перетворився на повноцінний барвистий університет із традиційними трьома технічними факультетами (наук про Землю, матеріалознавство, машинобудування та інформатики) та новими факультетами економіки, права, мистецтв та Гуманітарні науки, охорона здоров’я та музика, а також курси безперервної освіти або професійне навчання вищого рівня. В університеті навчається приблизно 10 000 студентів і близько 600 викладачів, яким допомагають приблизно однакові технічні та адміністративні працівники.

Більшість будівель університету можна знайти в Egyetemváros («Університетське містечко»), унікальному та просторому кампусі, який був побудований за зразком американського кампусу та оточений великим парком. Університетське містечко – з його територією 850 000 квадратних метрів – є частиною міста Мішкольц. Музичний інститут імені Бартока Бели, який був інтегрований в університет у 1997 році, можна знайти в Палаці музики в центрі міста.

Університет має угоди про співпрацю з понад 150 іноземними університетами, а також 160 двосторонніх угод у програмі мобільності ERASMUS. University of Miskolc є першим угорським закладом, який у 2008 році отримав нагороду «Нагорода за якість вищої освіти».

Давні історичні традиції поєднуються з новими напрямами досліджень та освіти. Про високу якість освіти в University of Miskolc свідчить не лише кількість отриманих професійних нагород, а й зростання інтересу іноземних та угорських студентів до вибору University of Miskolc для навчання на найвищому академічному рівні. Наші випускники затребувані широким колом потенційних роботодавців.

Мішкольц — місто, розташоване на північному сході Угорщини, відоме переважно своєю промисловістю. Він також є центром повіту Боршод-Абауй-Земплен і науковим і культурним центром Північноугорського регіону.

Від Мішкольца можна легко дістатися до знаменитого виноробного регіону Токай, а також можна здійснити чудові екскурсії до довколишніх гір і озер або до історичних міст, включаючи Егер, Сарошпатак і красивий Сільвашварад.

University of Miskolc вітає цілеспрямованих та мотивованих студентів, які прагнуть отримати кваліфікацію в традиційному, але сучасному та свіжому академічному середовищі.

Прийом

Особливості кампусу

 • Розмір кампусу:

  30

 • Видатна архітектура:

  4

 • Кількість будівель:

  13

 • Проживання:

  7 dormitories

Розташування

 • Miskolc

  H-3515 Miskolc-Egyetemváros, , Miskolc

Запитання