University Of Missouri St Louis

University Of Missouri St Louis

University Of Missouri St Louis

Введення

Коледж ділового адміністрування при University Of Missouri St Louis пропонує науково-практичні програми, які готують студентів до вступу та досягнення успіху на місцевому та глобальному рівнях у широкому діапазоні ділових професій. Ми пропонуємо якість, цінність та доступ.

Ми є єдиним державним університетом Сент-Луїса, який базується на дослідженнях. Ми пропонуємо ділові знання та якість навчання. Ми набираємо сильних викладачів з усього світу і дотримуємось їх суворих стандартів щодо продуктивності досліджень та ефективності викладання. Ми доповнюємо цей основний факультет викладачами з практичним діловим досвідом та сильними навичками викладання. Ми оновлюємо свою навчальну програму для вирішення проблем роботодавців, потреб ринку, вдосконалення знань та змін у навчальних технологіях. Консультативні ради та випускники гарантують, що ми підтримуємо реальну актуальність.

Ми пропонуємо найкраще значення для бізнес-освіти в Сент-Луїсі. Ми робимо якісний факультет, програми та інструкції доступними кожному Сент-Луїсану. Ми є лідером з доданою вартістю та лідером у Сент-Луїсі. Ця ціннісна орієнтація є критичною для нашої початкової місії. Зовсім недавно це зробило нас привабливими для студентів за межами регіону Сент-Луїс, включаючи іноземних студентів, які додають культурної різноманітності наших класів та цінності наших програм.

Розташування

  • St. Louis

    University Boulevard,1, 63121, St. Louis

    Запитання