University of North Carolina School of the Arts Бакалавр образотворчих мистецтв зі сценарію
University of North Carolina School of the Arts

Бакалавр образотворчих мистецтв зі сценарію

Winston-Salem, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Першим кроком у створенні фільмів є сценарій. Тут і формується історія. Сценаристи мають непросте завдання визначити найкращий спосіб розповісти історію, драматизуючи її через характер, конфлікт, обстановку, діалог, тон, дію та формат, роблячи її якомога реальнішою та потужнішою. Завдяки програмі сценарію сценарію в University of North Carolina School of the Arts ви дізнаєтесь усі інструменти, необхідні для того, щоб зробити впевненим у собі професійним сценаристом, готовим розпочати кар'єру на цьому першому і невід'ємному етапі створення кіно.

Випускники нашої програми сценаристів мають такі звання, як сценарист, продюсер, помічник сценариста та помічник редактора в таких компаніях, як Pixar Animation та DreamWorks Animation. Вони працювали над анімаційними фільмами, телевізійними серіалами та великими кінофільмами, такими як "Ваша Високість", "Тихоокеанський край", "Зіткнення титанів" та "20 000 ліг під водою".

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Фільм BA відзнаки
    • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • Бакалавр мистецтв (з відзнакою) в галузі сценарного мистецтва
    • Berlin, Німеччина