Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

University of North Georgia - UNG

Введення

Лідери освіти в Грузії

Університет Північної Джорджії є частиною Університетської системи Джорджії і позначений як державний керівний заклад і Військовий коледж Джорджії. Університет Північної Джорджії, який навчається близько 20 000 студентів, є одним із найбільших державних університетів штату. Розташований у регіоні штату, який найшвидше розвивається, UNG складається з п’яти кампусів, об’єднаних єдиною місією, зосередженою на академічній досконалості та академічних і спільних програмах, які розвивають студентів у лідерів різноманітного та глобального суспільства.

Історія УНГ

На початку 2012 року Регентська рада Університетської системи Джорджії рекомендувала консолідацію коледжу та державного університету Північної Джорджії, який був заснований у 1873 році в Далонезі, штат Джорджія, та коледжу штату Гейнсвілл, який був заснований у 1964 році в Гейнсвіллі, штат Джорджія. Консолідація стала офіційною 8 січня 2013 року, створивши Університет Північної Джорджії (UNG) з чотирма кампусами на північному сході Джорджії.

У серпні 2015 року UNG відкрив додатковий кампус у Блю-Ріджі, штат Джорджія, для обслуговування студентів у найпівнічнішому регіоні штату.

Як регіональний навчальний заклад із кількома кампусами та провідний військовий коледж старшого рівня, UNG є унікальним у діапазоні освітніх Pathways , які він пропонує студентам. Від асоційованих ступенів до програм вищої освіти, UNG надає низку можливостей, щоб допомогти студентам стати лідерами для різноманітного та глобального суспільства. Університет, один із лише шести федеральних військових коледжів вищого рівня в країні, має відзнаку Військового коледжу Джорджії, а його національно визнана програма Army ROTC приваблює студентів з усього штату, регіону та країни. Крім того, UNG визначено Університетською системою Джорджії як державний керівний заклад і отримав класифікацію залучення громадськості від Фонду Карнегі для розвитку викладання.

Наша культура

Університет Північної Джорджії — це спільнота студентів, викладачів, співробітників, випускників і друзів, які прагнуть досконалої освіти, розвитку лідерства та залучення громади.

Інституційні цінності UNG – досконалість, зосередженість на студентах, чесність, залученість та обслуговування – є важливими для нашої ідентичності та місії підготовки студентів, щоб стати лідерами в різноманітному та глобальному суспільстві. Культура UNG підсилює це зобов'язання та нашу роль як відповідальних розпорядників ресурсів і обов'язків, які нам довірено.

Наше бачення

Університет Північної Джорджії стане регіональним і національним лідером у сфері академічної майстерності, залученості, освітніх можливостей і розвитку лідерства.

Наше завдання

Університет Північної Джорджії, регіональний навчальний заклад із кількома кампусами та провідний військовий коледж для вищих навчальних закладів, забезпечує культуру академічної досконалості в середовищі, орієнтованому на студентів, яке включає якісну освіту, послуги, дослідження та творчість. Це досягається завдяки широкому доступу до всеосяжних академічних і взаємних навчальних програм, які розвивають студентів у лідерів різноманітного та глобального суспільства. Університет Північної Джорджії є керівним закладом університетської системи Джорджії та є Військовим коледжем Джорджії.

Наші цінності

 • Досконалість – просування стандартів продуктивності та підзвітності, які перевищують очікування
 • Орієнтація на студента - сприяння успіху та досягненню освітніх цілей для всіх студентів і сприяння сприятливому середовищу, яке цінує та відображає різноманітність та інклюзивність.
 • Доброчесність – виховувати в собі та в інших бажання й непохитність діяти чесно й етично.
 • Залучення - сприяння активній участі, інтелектуальному пошуку та творчості, співпраці та партнерству з громадою
 • Служіння - самовіддача для покращення життя та багатства університету та всіх його членів, а також більшої спільноти

Особливості кампусу

Кампус Далонега

Розташований у підніжжя гір Блакитного хребта, кампус Далонеги допомагає студентам реалізувати свій потенціал з 1873 року. UNG є одним із шести старших військових коледжів у країні, де навчається майже 800 курсантів у нашій відзначеній тут програмі Army ROTC. .

Завдяки понад 100 клубам у кампусі, а також грецькому побуті, очних спортивних змаганнях та студентських заходах у вас буде багато способів долучитися та знайти друзів у кампусі. Вам сподобається використовувати свій вільний час, щоб спробувати магазини та ресторани, що оточують історичну міську площу, або відчути величні краєвиди з походу на одну з сусідніх гірських стежок. А коли ви в настрої для розваг у великому місті, ми лише в годині їзди від Атланти.

Кампус Гейнсвілля

Кампус Гейнсвілля, де проживає понад 7500 студентів, розташований приблизно за годину на північ від метро Атланти, що забезпечує зручний доступ до великих міських визначних пам'яток, а також безліч місцевих розваг або просто лінивий день на прекрасному озері Ланьє.

Завдяки своєму розташуванню як регіональному центру охорони здоров’я, сільського господарства, роздрібної торгівлі та інших ключових галузей, кампус Гейнсвілла має унікальне положення, щоб надати вам доступ до роботи та стажування в різних процвітаючих галузях.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Dahlonega

   82 College Circle Dahlonega, GA 30597, 30533, Dahlonega

  • Gainesville

   3820 Mundy Mill Rd. Oakwood, GA 30566, , Gainesville

   Запитання