University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

Введення

University of Nottingham Ningbo China (UNNC) був першим китайсько-іноземним університетом, який відкрив свої двері в Китаї. Створена в 2004 році за повним схваленням Міністерства освіти Китаю, нами керує Ноттінгемський університет у партнерстві з Jhejiang Wanli Education Group, ключовим гравцем у секторі освіти в Китаї.

138966_1.jpeg

Швидкі факти

Університет Ноттінгема займає 100 кращих світових університетів за QS World University Ranking 2020

У нас є 20 студентських організацій, орієнтованих на службу, і понад 70 товариств

Програми обміну та навчання за кордоном з більш ніж 100 партнерами приблизно в 40 країнах та регіонах

Близько 51% наших наукових праць були опубліковані у світових топ-10% журналах

 • University of Nottingham Ningbo China (Китай) був першим китайсько-іноземним університетом, який відкрив свої двері в Китаї в 2004 році.
 • В УННС у нас близько 8000 студентів, і приблизно 10% - з Гонконгу, Макао, Тайваню та закордонних країн.
 • У нас близько 880 співробітників, розподілених між академічними та професійними службами.
 • Наші співробітники та студенти приїжджають з більш ніж 70 країн та регіонів світу.
 • Університет розташований у кампусі 144 акрів (584 666 м²) в Нінбо, провінція Чжецзян.
 • У нас є три факультети: бізнес, наука та інженерія, гуманітарні та суспільні науки.
 • Ми пропонуємо 29 курсів бакалаврату та 16 курсів післядипломної освіти.
 • В університеті працює 15 наукових центрів та інститутів.
 • У грудні 2008 року нам було видано ліцензію на отримання доктора наук і маємо понад 500 аспірантів.
 • У нас є перша в Китаї нейтральна будівля, в якій знаходиться наш Центр стійких енергетичних технологій (CSET).

Цифри точні на 2019 - 20 навчальний рік.

138967_2.jpg

Затребувані випускники

У нас є понад 8000 студентів, і щороку близько 1500 випускників мають чудову академічну кваліфікацію, передавальні навички, креативний світогляд та свіжу перспективу. Вони користуються попитом у роботодавців по всьому світу, які визнають переваги найму талантів з міжнародної точки зору.

Наша політика інтернаціоналізації означає, що наші студенти можуть навчатися в Університеті Ноттінгема у Великобританії або їздити на обмін або навчатися за кордон студентів до інших університетів у всьому світі.

Міжнародні студенти приїжджають з більш ніж 75 країн світу, а китайські магістранти вибираються з більшості провінцій на основі вступних іспитів у коледжі.

Конкурс на вступ є жорстким, і студенти зобов'язані володіти мінімальним рівнем англійської мови, щоб прийняти участь у наших програмах ступеня. Ми знайомі з рядом закордонних кваліфікацій для шкільних шкіл. Для отримання додаткової інформації про кваліфікацію, необхідну для вивчення тут, надішліть електронною поштою нашої команди прийому

138965_4.jpg

Дослідження з високим впливом

UNNC - це швидко зростаючий центр для досконалості в галузі досліджень, інновацій та обміну знаннями. Керуючись нашою співпрацею з урядом Нінбо та галузевими партнерами, ми пропонуємо рішення для місцевих викликів за допомогою досліджень та інновацій світового класу.

Наше дослідження охоплює всі факультети та дисципліни, і у нас є кілька центрів та інститутів, які прагнуть надавати провідні світові дослідження, що відповідають інтересам і потребам Китаю.

Ми прагнемо підтримати науковий талант майбутнього. Ми фінансуємо та підтримуємо понад 500 аспірантів, і вони відіграють важливу роль у нашому дослідницькому співтоваристві.

Персонал високої якості

У нас працює близько 880 викладачів, науково-дослідних та професійних служб в УННС, набраних з провідних університетів, науково-дослідних інститутів та компаній принаймні 40 країн світу.

Все викладання на території кампусу проводиться англійською мовою персоналом, відрядженим з Ноттінгема або призначеним до стандартів Ноттінгемського університету.

У нас є 25 професорів світового класу, призначених за схемою професорсько-викладацького складу Лі Дак. Їх ключові напрямки досліджень охоплюють морську економіку, нові матеріали, бізнес-інновації та багато іншого.

138968_3.jpg

Річний звіт

Стратегія UNNC 2020 формулює нашу прихильність покращити досвід навчання студентів. Викладання та навчання продовжують залишатись основою розвитку УННС.

Як міжнародний університет, UNNC сприяє інтернаціоналізації за допомогою глобально орієнтованих академічних програм та можливостей обміну за кордоном, що підтримуються світовими партнерськими установами. Згідно з Шанхайським рейтингом 2019 року, інтернаціоналізація університету посідає сьоме місце в країні та перше - у провінції Чжецзян.

Що стосується наукових досліджень, то UNNC завдяки своїм унікальним перевагам інтегрує високоякісні науково-дослідні ресурси в країні та за кордоном, активно здійснює транскордонну міждисциплінарну науково-дослідницьку співпрацю та академічний обмін з урахуванням потреб місцевого розвитку та прагне сприяти. передача науково-технічних досягнень. У січні 2019 року Shanghai Ranking Consultancy випустила «Найкращі рейтинги університетів Китаю 2019 року», а UNNC посіла найвище місце в основному показнику «Якість наукових досліджень».

Розташування

 • Ningbo

  199 Taikang East Road Ningbo, , Ningbo

Запитання