University of Nyiregyhaza

University of Nyiregyhaza

University of Nyiregyhaza

Введення

Університет Ніредьгази є одним із видатних закладів університетів прикладних наук у країні, де дослідження, високоякісна освіта та особиста увага поєднуються з чудовою інфраструктурою.

Установа відіграє регіональну роль насамперед у Північній Великій рівнині та в її межах у повіті Саболч-Сатмар-Берег, який розташований у північно-східній частині країни, на східному кордоні Європейського Союзу, за 230 км від столиці . За територією це шостий, а за чисельністю населення третій повіт, межує з Україною на північному сході, Румунією на південному сході та Словаччиною на північному заході. Центральна роль логістики, яка має східноєвропейське та національне значення, беззаперечна. Ньїредьгаза є сьомим за величиною містом країни з майже 120 000 мешканців. Це місто, що динамічно розвивається, економічний і культурний двигун регіону.

Університет Ніредьгази розташований у зеленій смузі міста, поруч із парковим лісом Шошто, де він працює як справжній кампус і наразі є домом для понад 3500 студентів. Наш університет прийняв виклики 21-го століття, реалізувавши програму розвитку освіти та інфраструктури, яка зробила нас відомими на національному та міжнародному рівнях. Будівельний комплекс нашого кампусу, а також інновації, пов’язані з ним, отримали першу премію на всесвітньому конкурсі архітектури FIABCI та Wall Street Journal у категорії «громадські будівлі» в 2009 році. Ми також приділяємо велику увагу покращенню якості життя студентів з обмеженими можливостями, оскільки наш університет доступний на всьому кампусі.

Місцеві попередники сільськогосподарської та технічної підготовки в нашому університеті можна простежити до 1930-х років. Історія підготовки вчителів у закладах-попередниках ведеться в місті з 1914 року. Під час організаційної інтеграції, здійсненої в 2000 році, і внутрішньої структурної трансформації було створено Коледж Ніредьгази, який з 1 січня 2016 року працює як Університет Ніредьгази як університет прикладних наук.

Ми проводимо дослідження та готуємо фахівців загалом у 12 інститутах у галузях гуманітарних наук, педагогічної підготовки, соціальних наук, економіки, мистецтва, техніки, сільського господарства, інформатики, природничих наук та спорту. Наша структура навчання включає вищу професійну підготовку, підготовку бакалавра, підготовку викладачів, дисциплінарну магістерську підготовку та спеціалізовану підготовку без відриву від виробництва. Ми охоплюємо майже весь спектр педагогіки. Ми характеризуємось практичними знаннями, практико-орієнтованим навчанням, розгалуженими корпоративними зв’язками, придатною для життя громадою та десятиліттями освітнього та професійного досвіду, заснованого на традиціях (наприклад, у сферах технічної, сільськогосподарської та педагогічної підготовки).

Поєднуючи 3 основні дисципліни (неживі природничі науки та математика, живі природничі науки, гуманітарні та соціальні науки), Університет Ніредьгази проводить дослідження та розробки у двадцяти восьми дисциплінах, включаючи сільськогосподарські науки, агротехнічні дослідження, біологічні науки,

гуманітарні, філософські та історичні науки (психологія, освіта), науки про Землю, науки про навколишнє середовище, економіка (соціологія, регіональні науки), технічні науки, лінгвістика та література, а також наукова робота в галузі мистецтва та спорту.

Важливою метою Університету Ніредьгази є стати міжнародним і розширити міжнародні зв'язки, тому ми підтримуємо та допомагаємо нашим майбутнім партнерам та іноземним студентам успішно завершити навчання. У закладі добре діють програми мобільності Європейського Союзу, які дають чудову можливість для викладачів та студентів професійно розвиватися, пізнати міжнародні культури та отримати безцінний досвід. Процес інтернаціоналізації нашого університету посилюється співпрацею з Бразилією та Південною Кореєю, які можуть надати нашим студентам можливість міжнародного стажування в галузі сільського господарства. Нашими останніми партнерами в освітньо-дослідницькій співпраці є Університет Об'єднаних Арабських Еміратів, Університет Каяні, Московський міський університет і Мовна школа Університету Мальти для методологічного оновлення викладання англійської мови. Наша міжнародна роль посилюється завдяки підтримці дослідницької співпраці з Китаєм та Еквадором у рамках конкурсу ERASMUS KA107.

Подальшу інтернаціоналізацію закладу та збільшення кількості іноземних студентів ми розглядаємо як стратегічну мету. Ось чому, окрім збільшення нашої міжнародної видимості, останніми роками ми зробили основний акцент на побудові міжнародних відносин та участі в освітньому та дослідницькому співробітництві. Для досягнення вищезазначеного нам вдалося здійснити значні організаційні, кадрові та інфраструктурні розширення. Підґрунтя навчання, проживання, ІТ, а також організація та кадровий потенціал для прийому студентів, які навчаються іноземною мовою, забезпечені на високому рівні.

Особливості кампусу

  Прийом

  Розташування

  • Nyíregyháza

   Sóstói út,31/B, 4400, Nyíregyháza

   Запитання