University of Nyiregyhaza

University of Nyiregyhaza

University of Nyiregyhaza

Введення

Університет Ніредьгази є одним із видатних закладів університетів прикладних наук у країні, де дослідження, високоякісна освіта та особиста увага поєднуються з чудовою інфраструктурою.

Установа відіграє регіональну роль насамперед у Північній Великій рівнині та в її межах у повіті Саболч-Сатмар-Берег, який розташований у північно-східній частині країни, на східному кордоні Європейського Союзу, за 230 км від столиці . За територією це шостий, а за чисельністю населення третій повіт, межує з Україною на північному сході, Румунією на південному сході та Словаччиною на північному заході. Центральна роль логістики, яка має східноєвропейське та національне значення, беззаперечна. Ньїредьгаза є сьомим за величиною містом країни з майже 120 000 мешканців. Це місто, що динамічно розвивається, економічний і культурний двигун регіону.

Університет Ніредьгази розташований у зеленій смузі міста, поруч із парковим лісом Шошто, де він працює як справжній кампус і наразі є домом для понад 3500 студентів. Наш університет прийняв виклики 21-го століття, реалізувавши програму розвитку освіти та інфраструктури, яка зробила нас відомими на національному та міжнародному рівнях. Будівельний комплекс нашого кампусу, а також інновації, пов’язані з ним, отримали першу премію на всесвітньому конкурсі архітектури FIABCI та Wall Street Journal у категорії «громадські будівлі» в 2009 році. Ми також приділяємо велику увагу покращенню якості життя студентів з обмеженими можливостями, оскільки наш університет доступний на всьому кампусі.

Місцеві попередники сільськогосподарської та технічної підготовки в нашому університеті можна простежити до 1930-х років. Історія підготовки вчителів у закладах-попередниках ведеться в місті з 1914 року. Під час організаційної інтеграції, здійсненої в 2000 році, і внутрішньої структурної трансформації було створено Коледж Ніредьгази, який з 1 січня 2016 року працює як Університет Ніредьгази як університет прикладних наук.

Ми проводимо дослідження та готуємо фахівців загалом у 12 інститутах у галузях гуманітарних наук, педагогічної підготовки, соціальних наук, економіки, мистецтва, техніки, сільського господарства, інформатики, природничих наук та спорту. Наша структура навчання включає вищу професійну підготовку, підготовку бакалавра, підготовку викладачів, дисциплінарну магістерську підготовку та спеціалізовану підготовку без відриву від виробництва. Ми охоплюємо майже весь спектр педагогіки. Ми характеризуємось практичними знаннями, практико-орієнтованим навчанням, розгалуженими корпоративними зв’язками, придатною для життя громадою та десятиліттями освітнього та професійного досвіду, заснованого на традиціях (наприклад, у сферах технічної, сільськогосподарської та педагогічної підготовки).

Поєднуючи 3 основні дисципліни (неживі природничі науки та математика, живі природничі науки, гуманітарні та соціальні науки), Університет Ніредьгази проводить дослідження та розробки у двадцяти восьми дисциплінах, включаючи сільськогосподарські науки, агротехнічні дослідження, біологічні науки,

гуманітарні, філософські та історичні науки (психологія, освіта), науки про Землю, науки про навколишнє середовище, економіка (соціологія, регіональні науки), технічні науки, лінгвістика та література, а також наукова робота в галузі мистецтва та спорту.

Важливою метою Університету Ніредьгази є стати міжнародним і розширити міжнародні зв'язки, тому ми підтримуємо та допомагаємо нашим майбутнім партнерам та іноземним студентам успішно завершити навчання. У закладі добре діють програми мобільності Європейського Союзу, які дають чудову можливість для викладачів та студентів професійно розвиватися, пізнати міжнародні культури та отримати безцінний досвід. Процес інтернаціоналізації нашого університету посилюється співпрацею з Бразилією та Південною Кореєю, які можуть надати нашим студентам можливість міжнародного стажування в галузі сільського господарства. Нашими останніми партнерами в освітньо-дослідницькій співпраці є Університет Об'єднаних Арабських Еміратів, Університет Каяні, Московський міський університет і Мовна школа Університету Мальти для методологічного оновлення викладання англійської мови. Наша міжнародна роль посилюється завдяки підтримці дослідницької співпраці з Китаєм та Еквадором у рамках конкурсу ERASMUS KA107.

Подальшу інтернаціоналізацію закладу та збільшення кількості іноземних студентів ми розглядаємо як стратегічну мету. Ось чому, окрім збільшення нашої міжнародної видимості, останніми роками ми зробили основний акцент на побудові міжнародних відносин та участі в освітньому та дослідницькому співробітництві. Для досягнення вищезазначеного нам вдалося здійснити значні організаційні, кадрові та інфраструктурні розширення. Підґрунтя навчання, проживання, ІТ, а також організація та кадровий потенціал для прийому студентів, які навчаються іноземною мовою, забезпечені на високому рівні.

Статистика

Зараз ми пропонуємо загалом 13 ступенів бакалавра англійською мовою та 2 однорічні підготовчі програми англійською для іноземних студентів. Особливістю нашої пропозиції навчання є 2-семестровий курс «Угорська мова як іноземна», який ми також пропонуємо як частину літнього університету.

  Особливості кампусу

  Попередники Університету Ніредьгази були вищими навчальними закладами з національним і міжнародним престижем, що мають сорок років професійних традицій і досвіду. Станом на 1 січня 2016 року заклад став університетом прикладних наук, з наміром зберегти цінності, накопичені попередниками, та реалізувати стратегію, яка здатна задовольнити постійно мінливі вимоги 21 століття.

  Університет Ніредьгази має особливий освітній та дослідницький профіль із місією забезпечення академічних досліджень та передачі знань. Крім того, практичні освітні напрями університету – бакалаврські програми, бакалаврські програми дуального навчання, магістерські програми, практично-орієнтовані науково-дослідні платформи – відповідають потребам сучасних економічних і соціальних потреб. Метою Університету Ньїредьгази є діяти як каталізатор регіону, виконуючи свою освітню роль у співпраці з національними та міжнародними вищими навчальними закладами. Університет Ніредьгази пропонує широкий спектр освітніх програм. За кількістю студентів найбільш популярними є педагогічні програми, інженерія, аграрні науки, економіка, спорт, природничі науки та інформатика. Ліберальні мистецтва, соціальні науки та мистецьке посередництво пропорційно присутні в освіті. Крім того, результати досліджень і потенціал університету також часто представлені громадськості у формі відкритих університетських лекцій і нічних лекцій дослідників.

  За останні десять років проекти інфраструктурного розвитку дали університету необхідні приміщення, інфраструктуру, а також найсучасніші технології та обладнання. Сьогодні кампус – це справжнє місто в місті, який отримав нагороду за найкращу громадську будівлю у світі – приємний комплекс сучасних будівель, розташованих у мальовничому парку, де студенти та викладачі використовують найсучасніше технічне обладнання та навчальні засоби. Відповідно до потреб інтернаціоналізації, Група міжнародних зв’язків контролює міжнародну співпрацю Університету Ньїредьгази, сприяє розвитку можливостей мобільності для студентів, академічного та адміністративного персоналу та дослідників, а також підтримує ініціативи щодо подання міжнародних проектів у рамках програм Erasmus+ та CEEPUS а також інші проекти.

   Прийом

   Процедура подачі заявок для самофінансованих заявників

   Етапи вступу для іноземних студентів, які бажають отримати диплом:

   1. Вибір програми навчання або курсів англійською мовою
   2. Документи, необхідні для подання заявки:
   • Академічні сертифікати та стенограми (завірені міністерством та переклад англійською мовою)
   • Копія паспорта з фотографією та підтвердженням громадянства
   • Біографічні дані
   • Мотивація листа
   • Підтвердження володіння мовою (необов’язкове), щоб підтвердити це, ми проведемо онлайн-співбесіду
   • Медична довідка ( Завантажити бланк )

   Квитанція про оплату внеску (100 євро, не повертається)
   ВАЖЛИВО : Повна сума має надійти на банківський рахунок університету. Ми не приймемо вашу заявку, якщо отримана сума не буде повною.

   1. Надішліть нам заповнену онлайн-анкету з підтвердженням оплати внеску
   2. Отримання офіційного електронного листа від університету про отриману аплікаційну форму
   3. Після розгляду документів заявки відправлення офіційного електронного листа про точну дату співбесіди
   4. Коротка усна співбесіда через Інтернет (для перевірки вільного середнього знання англійської мови та професійної спрямованості, мотивації)
   5. Надсилання офіційного електронного листа про остаточне рішення
   6. Надсилання умовного листа про прийняття електронною поштою
   7. Прохання перерахувати плату за навчання на банківський рахунок Університету

   ВАЖЛИВО: Загальна сума має надійти на банківський рахунок університету. Ми не приймемо вашу заявку, якщо отримана сума не буде повною.

   1. Надсилання листа про остаточне прийняття електронною поштою, який є офіційною заявою про те, що студента прийнято та отримано плату за навчання
   2. Процедура отримання візи (З листом про прийняття студенти повинні відвідати найближче посольство Угорщини та подати заяву на отримання візи. Якщо вам не нададуть візу, наш інститут поверне плату за навчання протягом 45 днів.)
   3. Прибуття до університету.

   Після прибуття студенти можуть заселятися в кімнату безпосередньо в гуртожитку. Наступним кроком вони мають відвідати місцевий офіс міжнародних зв’язків. Усі оригінали сертифікатів необхідно надати в університет. Студенти повинні підписати довгострокове медичне страхування та сплатити наперед за перший рік. Необхідно заповнити необхідні реєстраційні форми та підписати студентську угоду. (Реєстрація.) Студенти повинні відвідати найближчий офіс імміграції та подати заяву на отримання карти дозволу на проживання. Допомагатимуть їм наставники студентів.

   Університет Ніредьгази співпрацює з офіційними агенціями-партнерами. Ці компанії допоможуть студентам пройти процедуру подачі заявки та візи. Ви можете переглянути список наших партнерів на нашій веб-сторінці, будь ласка, звертайтеся до них без додаткових комісій.

   Реєстраційний внесок: 100 євро (не повертається) - сплачується разом із заявкою.

   Плата за навчання за два семестри вноситься наперед після вступу.

   Проживання:

   Чи хотіли б ви зупинитися в гуртожитку університету Ніредьгази, розташованому безпосередньо в кампусі?
   Ви повинні сплатити вартість гуртожитку, як зазначено в умовному листі про прийняття, разом із платою за навчання заздалегідь.

   Анкета (заповнюється онлайн англійською мовою із завантаженими документами)

   Будь ласка, зверніть увагу, що ми не можемо мати справу з неповними заявками - якщо будь-який із перерахованих вище документів відсутній або перенесене навчання не відповідає необхідної сумі, ми не можемо продовжити ваш прийом.

   Реквізити банківського рахунку:
   Номер банківського рахунку IBAN : HU49 1176 3440 4582 0883 0000 0000
   Swift код (BIC): OTPVHUHB
   Ім'я власника рахунку : Nyíregyházi Egyetem / University of Nyíregyháza
   Назва банку-одержувача: OTP Bank Nyrt.
   Місцезнаходження банку-одержувача: Угорщина, 1051 Budapest, Nádor u. 6.

   Будь ласка, напишіть наступну інформацію в розділі повідомлення/зауваження аркуша банківського переказу:

   • Ваше повне ім'я:
   • Ваша дипломна програма
   • 2023/2024 (навчальний рік)

   Будь ласка, зверніть увагу, що реєстраційний збір (100 євро) є обов'язковим і не повертається. Плата за навчання також не повертається, за винятком наступних випадків:

   • Університет повертає сплачену заявником повну плату за навчання, якщо програму скасовано.
   • Університет повертає плату за навчання, сплачену заявником, після вирахування плати за переведення, якщо заявник відвідує візову співбесіду та подає всі необхідні документи, а Адміністрація все одно відхиляє його/її запит на візу. У цьому випадку заявника просять надати Університету копію листа про відмову.
   • Загальна медична довідка
    (Сканована копія медичної довідки про задовільний стан здоров’я, виданої не раніше ніж за три місяці до звернення. Загальні медичні довідки можуть підтверджувати відсутність у заявника захворювань: СНІДу, гепатиту А, В, С чи інших. епідемічні умови. та немає медичних заперечень щодо перебування за кордоном як студента.) Офіційна форма доступна тут .
   • Віза та дозвіл на проживання

   У листі про умовне прийняття апліканта буде проінформовано про сплату плати за навчання. Після отримання плати за навчання, лист-підтвердження (лист про остаточне прийняття) буде видано та надіслано студенту електронною поштою. Це офіційний документ про те, що студент прийнятий і навчання прибуло. З цим документом студенти можуть розпочати подачу заявки на візу. Студенти повинні вибрати студентську візу, яка дає їм право на дозвіл на проживання з метою навчання в Угорщині.

   • Громадяни Європейського Союзу можуть в’їжджати до Угорщини за допомогою ідентифікаційної картки або паспорта та повинні мати Європейську картку медичного страхування.
   • Громадяни неєвропейських країн повинні особисто подати заяву на дозвіл студента на проживання в найближчому консульстві Угорщини.
   • У разі відмови у наданні візи Університет поверне передплачену плату за навчання протягом 45 днів. Зверніть увагу, що Заявник має подати запит на повернення коштів у письмовій формі, вказавши бажаний банківський рахунок (декларацію) та додавши лист-рішення щодо відмови у візі.
   • Усі студенти, прийняті на академічну програму англійською мовою, повинні мати дійсну медичну страховку на весь період проживання в Угорщині за додаткову плату.

   Докладніше про дозвіл на проживання з метою навчання
   http://www.bmbah.hu/index.php?option=com_k2&view=item&id=70:residence-p…

   Контактна інформація
   Ласло ЖІТНЯР
   Міжнародний координатор
   Університет Ньїредьгази
   Sóstói út 31/b.
   HU-4400 Nyíregyháza
   Угорщина
   тел.: 00 36 42 599-400 /2511
   електронна адреса: [email protected]
   Більше інформації href="https://english.nye.hu/

   Візові вимоги

   https://konzinfo.mfa.gov.hu/en/visa-free-travel-hungary

   Стипендії та фінансування

   http://studyinhungary.hu/

   Розташування

   • Nyíregyháza

    Sóstói út,31/B, 4400, Nyíregyháza

    Запитання