Keystone logo
University of Oradea

University of Oradea

University of Oradea

Введення

про University of Oradea

Місія University of Oradea полягає в тому, щоб забезпечити освіту та дослідження високого рівня якості в національному та міжнародному контексті соціального, професійного та, що не менш важливо, інтелектуального розвитку особистості, і водночас сприяти соціальний і культурний розвиток Орадя. Ці місії формуються такими цілями, як залучення студентів з усього світу, позиціонування університету серед найкращих навчальних закладів країни та Європи та доведення до ширшої спільноти значущості та важливості академічної освіти та наукових досліджень у цілому та один проведений у цьому університеті, зокрема. University of Oradea має міжнародні відносини з 352 установами з 39 країн.

Академічна освіта надається студентам на найвищому рівні на 15 факультетах через широкий спектр програм бакалавра, магістра, доктора та аспірантури. На кожному факультеті навчально-виховна діяльність збагачена науковими дослідженнями. Поряд із професійною діяльністю та моральною поведінкою пріоритетними критеріями наукової оцінки науково-педагогічного персоналу стають наукові дослідження.

Коротка історія

У 1780 році в Ораді було засновано «Вищий заклад філософської освіти», який у 1788 році став юридичним факультетом, найстарішим факультетом не лише в Румунії, але й у великому регіоні Східної Європи.

З 1921 року всі курси юридичного факультету проводилися румунською мовою, оскільки в 1923 році, після заснування двох теологічних академій, академічне життя Орадя отримало нові виміри.

Юридична академія Орадя разом із двома богословськими академіями мала зробити ще один крок вперед, об’єднавши факультет літератури, таким чином досягнувши старої ідеї створення університету Крісана в Орадеа. Але в 1934 році, за несприятливих обставин і після 150 років тривалої діяльності, юридичний факультет - академічне ядро Орадя - переводиться в Клуж.

Після майже трьох десятиліть бездіяльності Академії права в Ораді, 1 жовтня 1963 року наказом Міністерства освіти в Ораді було засновано 3-річний педагогічний інститут, який мав заповнити нестачу викладацького складу в цілому. освіти. Новий навчальний заклад розпочинає свою діяльність у складі двох факультетів: філолого-математичного та фізичного, до якого з наступного року приєднався історико-географічний та фізичного виховання.

У травні 1990 року згідно з постановою румунського уряду Технічний університет був заснований після деяких престижних академічних традицій Орадя. Пізніше назву університету було змінено на University of Oradea.

Наразі University of Oradea є акредитованим державним навчальним закладом із кваліфікацією, присвоєною ARACIS: Високий ступінь впевненості (Grad Ridicat De Încredere).

126794_pexels-photo-3184291.jpeg

Fauxels / Pexels

У University of Oradeaфункціонує кафедра підготовки педагогічних кадрів (DPPD), яка здійснює педагогічну підготовку студентів і забезпечує підвищення рівня освіти вчителів із дипломами викладачів за широким спектром спеціальностей.

У той же час увага також зосереджена на безперервному розвитку дистанційного навчання, і для цього існує Відділ дистанційного навчання та низькочастотної освіти (DIDIFR). В університеті також було створено відділ неперервної освіти (DEP), основною метою якого є розвиток компетенцій та доповнення знань, отриманих у формі початкової підготовки (бакалавр, магістр, доктор філософії). Навчальна діяльність у сфері безперервного професійного навчання включає: перепідготовку/перепідготовку; Навчальні курси; курси післядипломної спеціалізації; Курси післядипломної підготовки; Майстер-класи.

Навчально-дослідницька діяльність University of Oradea здійснюється в належному академічному середовищі, що відповідає навчальним програмам і кількості студентів. Постійно розширюючись і модернізуючи, спадщина забезпечує високі стандарти для проведення якісного освітнього процесу відповідно до вимог ARACIS. University of Oradea має 15 факультетів із 49 кафедрами та 27 дослідницькими центрами, сертифікованими на інституційному рівні. Кількість навчальних програм: 112 (7 - ID, 1 - FR), 83 магістратури, 12 PhD. Дуже важливо, що в університеті є університетське видавництво Орадя та дві власні друкарні.

Матеріальну базу університету для навчально-наукового та наукового процесу складають:

 1. Навчальні приміщення в будівлях: Aula Magna на 300 місць, дві аули на 200 місць, 100 амфітеатрів і аудиторій, 71 кімната для семінарів, 343 лабораторії та мікровиробничий зал.
 2. Університетська бібліотека в Орадя - штаб-квартира, має сучасні приміщення загальною площею 7800 кв.м., розподілених на 5 рівнях будівлі, з яких 5 читальних залів, 6 книжкових магазинів. Фонд публікацій бібліотеки налічує понад 305 тис. книг, журналів, STAS, патентів, плакатів, CD, DVD, які розміщені в традиційному каталозі (за алфавітом і систематикою) та в комп’ютеризованому каталозі OPAC. Бібліотечні колекції з кожним роком збільшувалися завдяки придбанню, внутрішньому та міжнародному обміну публікаціями, а також завдяки значним пожертвам. Бібліотека має фонд понад 326 тис. томів (книги, періодичні видання, патенти, STAS, CD, DVD та ін.) та онлайн-доступ до спеціалізованих баз даних: онлайн-доступ до журналів ScienceDirect; журнали Springerlink; Scopus; Thomson Web of Science; Звіти про цитування журналів; Індекс Derwent Innovations.
 3. Спортивна база має подвійне призначення, будучи місцем для дидактичних заходів для студентів факультету географії, туризму та спорту – кафедри фізичного виховання та спорту, а також для студентів інших факультетів, а також для інших рекреаційних заходів, пов’язаних зі спортом для студентів. та співробітників університету. Саме тут ми готуємо професійних спортсменів кафедр Університетського спортивного клубу та Спортивного товариства ФК «Університет». Спортивна база складається з 7 спортивних залів: ігрова кімната, легкоатлетичний зал, тренажерний зал, зал аеробіки, фітнес, зал фізкультури, спортивний тир. Спортбаза має загальну площу 4502 кв.м і має 12 спортивних майданчиків: 1 трав'яне футбольне поле, легкоатлетична доріжка, 1 волейбольний майданчик, 3 тенісних корти, 2 майданчики для пляжного волейболу, 1 баскетбольний майданчик, 1 гандбольний майданчик, 2 бетонних поля, з загальною площею 16 288,00 кв.
 4. Сільськогосподарські угіддя, призначені для навчальної та дослідницької діяльності, загальною площею 14444,67 га: Кінегетичний фонд П’єтроаса, дендрарій, парк Гурахонц, сільськогосподарські угіддя, курорт Дослідження та розвитку плодівництва.
 5. Проживання в чотирьох студентських гуртожитках на 1392 місця. Чотири студентські гуртожитки обладнані відповідно до вимог ринку.
 6. В університетському містечку також є Студентський клуб U @ Select Student's Club, який є більш ніж студентським кафетерієм, де можна пообідати та відпочити. Облаштування кафетерію та студентського клубу було зосереджено на потребах студентів, щоб їм запропонували гостинний дім.
 7. Доступ до шести університетських клінік, в яких проходять практику студенти факультету медицини та фармації: Клінічна лікарня швидкої допомоги округу Орадя, Лікарня «Dr. Gavril Curteanu" Орадя, Пневмофтизіологічна лікарня Орадя, Клінічна акушерсько-гінекологічна лікарня Орадя, Лікарня швидкої допомоги "Аврам Янку" Орадя (колишній військовий госпіталь), лікарня Пелікан Орадя Біхор.
 8. «Gaudeamus» дидактична та дослідницька база Stâna de Vale, освітній простір, який забезпечує необхідну основу для проведення навчальної, наукової та дослідницької діяльності для студентів та учнів, а також для спорту, відпочинку та дозвілля. Розрахований на 58 місць, які розподілені у 17 кімнатах на 3, 4 та 5 місць, їдальні на 72 місця та кімнаті для дидактичної роботи.

Університетський кампус (Campus I, II, III), загальною площею 181 582 кв. Цей аспект також надає вдале поєднання архітектури забудови та невеликого дендрологічного парку з багатьма видами, деякі з яких є справжніми раритетами. Студенти університету мають згруповану функціональність: їдальня, житло, бібліотека, медичний кабінет, стоматологічна практика, спортивна база, а також простір для відпочинку на відкритому повітрі, який пропонує приємну атмосферу.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Лисиця / Pexels

Місія

Для підвищення якості освітніх, наукових та адміністративних послуг необхідне подальше впровадження інтегрованого управління якістю. У University of Oradeaуправління якістю добре структуровано як головна мета нашої академічної спільноти через політику якості, стратегії та програму дій. Завдання системи забезпечення якості полягає в тому, щоб діяти на всіх рівнях закладу за основними напрямками:

 • Інституційна спроможність
 • Виховна ефективність
 • Управління якістю

Освітня та дослідницька місія у вищій освіті доповнюється підприємницькою та інноваційною для економічного та соціального розвитку регіональної громади.

Бачення

 • Вивчення та вдосконалення універсальних знань з наук про життя, технічних наук, соціально-економічних наук та культури;
 • Культивування інтелекту в дусі незалежного мислення, поваги до людської досконалості та здатності виконувати роль дарування в суспільстві;
 • Збільшення частки наукових досліджень у національній та міжнародній видимості;
 • Інноваційний характер University of Oradeaдля того, щоб зробити внесок у валовий національний дохід географічної території, яку охоплює установа.

Цінності

 • автономія університету;
 • Академічна свобода (свобода викладання, дослідження та навчання);
 • Якість людських ресурсів та бенефіціарів освітніх послуг.

Академічна конкуренція вимагає подальшого підвищення якості університетської діяльності, розвитку ефективної бакалаврської, магістерської, докторської підготовки та професійного розвитку, сумісних з ЄС структур, передового досвіду в дослідженнях, розвитку інфраструктури, навчального середовища та покращення комфорту студентів, усе це стає пріоритетним завданням University of Oradea у майбутньому.

Щоб досягти цих цілей, University of Oradea і надалі вдосконалюватиме інструменти забезпечення якості навчальних програм, науково-дослідну діяльність та інші надані послуги.

127454_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Розташування

 • Oradea

  1 Universitatii Street, 410087, Oradea

  Запитання