
Бакалаврат in
Бакалавр англійської філології University of Ostrava

Введення
Бакалаврська програма «Англійська філологія» - англійська версія програми «Anglická filologie» (навчальний план «completus»). Програма поєднує теоретичне навчання з практичним застосуванням знань і навичок. Її метою є випускники з вищим рівнем мовної компетенції - досвідчені користувачі англійської мови (С1 в загальноєвропейських нормативних рамках для мов), які здатні спілкуватися англійською мовою в різних комунікативних контекстах і в різних типах установ. Програма існує лише у версії "completus".

Випускник профілю
Випускники програми мають широкі знання англійських філологічних дисциплін, що є основою для теоретичного розуміння, мислення та навичок; випускники демонструють ключові знання теоретичних та емпіричних основ мовних дисциплін (у тому числі лінгвістичної термінології), що дозволяють аналізувати та інтерпретувати мовні явища. У літературно-теоретичних та культурно-історичних дисциплінах випускники набувають ключових культурно-історичних знань, що є основою для розуміння взаємозв'язку літератури та соціально-культурного контексту в англомовній культурі. Випускники володіють англійською мовою на рівні CEFR.
Дисципліна-специфічні знання
Випускники володіють знаннями про ключові теоретичні та емпіричні принципи, пов'язані з комплексним системно-функціональним аналізом мови та дискурсу, включаючи ключові поняття та відповідну специфічну термінологію (Вступ до вивчення англійської мови; фонетика та фонологія; англійська граматика у дискурсі 1, 2; Лексикологія та стилістика). Вони володіють знаннями нових медіа, жанрів і дискурсних областей (Нові засоби масової інформації та комунікації) з сучасного жанрового спектру в цифровому середовищі Інтернету. Вони знають історичний та культурний контекст англомовних суспільств (історія та культура англомовних країн; соціальна та культурна історія Великої Британії / США; британські дослідження; американські дослідження); ключових етапів розвитку літератури англійською мовою, літературних жанрів і культурно-історичних контекстів (література і суспільство 1, 2; англійська література 1, 2; американська література 1, 2).
Дисципліна-навички
Випускники мають можливість лінгвістично аналізувати та інтерпретувати літературні / нелітературні тексти (аналіз дискурсу; лінгвістичний семінар), а також вони володіють навичками сучасних корпусних підходів до вивчення текстів; ці навички дозволяють їм оцінювати вибір мовних ресурсів як цільові авторські стратегії (вивчення англійської мови на основі корпусу). Вони здатні самостійно оцінювати та інтерпретувати нові засоби масової інформації, дискурсивні області та комунікацію в цих ЗМІ / областях у постійно мінливих контекстах. Вони здатні пояснити розвиток літературних жанрів, використовуючи літературно-теоретичну термінологію, і застосувати ці знання в аналізі творів англійської та американської літератури та англійської мови з етнічної та меншою літератури (єврейська американська література 1, 2). Виходячи зі своїх знань про історичний та культурний контекст, випускники можуть оцінювати відносини між літературою та соціокультурним контекстом в англомовних культурах (культурний семінар; розділи з британської та американської історії). Вони здатні критично читати, інтерпретувати та писати академічні тексти англійською мовою (Академічні навички / написання 1, 2).

Загальні компетенції
Випускники здатні самостійно набувати та застосовувати дисципліни-специфічні знання, навички та загальні компетенції англійською мовою: вони здатні виробляти письмовий і розмовний дискурс в різних жанрах і в різноманітних комунікативних ситуаціях, досягаючи рівня СЕФР C1
(Практична мова 1 - 3; усвідомлення слухання; розуміння читання), і вони здатні використовувати англійську мову для роботи, соціальних та навчальних цілей. Під керівництвом експертів вони здатні сформулювати гіпотези дослідження, провести базові лінгвістичні та літературні дослідження, а також представити переконливі інтерпретації своїх досліджень (семінар 1, 2). Державний випускний іспит перевіряє, насамперед, рівень знань та навичок у дисципліні студента. Робота студента з їхньої бакалаврської дисертації - включаючи захист дисертації та їх внесок у експертний діалог з дисертації та пов'язаних з нею питань як частини оборонного та державного випускного іспиту - також підтверджує загальну компетенцію студента.
Прийом
Процедура прийому не включає вступний іспит. Абітурієнти оцінюватимуться на підставі поданого ними сертифіката володіння мовою. Кандидати повинні подати сертифікат володіння мовою IELTS Academic або ToEFL iBT, який підтверджує, що англійська мова досягає принаймні рівня B2 (у CEFR - Єдиній європейській мовній системі мов)
Сертифікат IELTS Academic або ToEFL iBT повинен містити бальний бал, який можна побачити в наступній таблиці:
IELTS Academic | ToEFL iBT |
Щонайменше 6,0 | Принаймні 80 |
Щонайменше 5,5 в кожній частині | Принаймні 18 у кожній частині |
Тест повинен бути зданий у сертифікованому центрі тестування, а результати тестування (бали) не повинні бути досягнуті до 1 травня 2019 року.
Кандидати також повинні надати докази попередньої середньої освіти. Закінчення середньої освіти з іспитом про закінчення середньої школи підтверджується оригіналом або завіреною копією свідоцтва про закінчення середньої школи або дипломом про вищу освіту.

Додаткова інформація
За навчання англійською мовою ми стягуємо плату в розмірі 2000 євро за навчальний рік.
Навчальні програми University of Ostrava доступні також для осіб з обмеженими можливостями, якщо інше не зазначено в інформації про конкретну навчальну програму. У разі виникнення будь-яких питань щодо наявності індивідуальних навчальних програм для осіб з обмеженими можливостями, не соромтеся звертатися до Центру піраміди University of Ostrava ("Centrum Pyramida OU"):
Електронна пошта: [email protected]
Телефон: 420 553 46 1234
Стільниковий телефон: 420 733 784 095
У разі виникнення питань, заявники без конкретних потреб звертаються до Центру міжнародного співробітництва за адресою [email protected]