Keystone logo
University of Pécs

University of Pécs

University of Pécs

Введення

Створення University of Pécs вперше було ініційовано королем Людовиком Великим у 1367 році. Сьогодні University of Pécs є одним із найпрестижніших закладів країни, де є десять факультетів, які охоплюють повний спектр вищої освіти, щоб забезпечити якісне, комплексне навчання. На додаток до освіти та дослідницької діяльності, лікування є вирішальною нашою діяльністю; Клінічний центр опікується не лише амбулаторними та стаціонарними хворими регіону, але й виконує обов’язки національного рівня в багатьох сферах.

Кожен рік University of Pécs бере участь у рейтингу міжнародних вищих навчальних закладів і добре працює. Ми прагнемо покращити наше сприйняття у всіх сферах.

Ми робили і будемо приділяти велику увагу якості освіти, оскільки добре підготовлені студенти означають для нас найкращу рекламу. У цьому дусі постійний розвиток людських ресурсів та умов інфраструктури є нашим головним пріоритетом. Ми докладаємо зусиль, щоб надати нашим студентам широкий спектр знань. Тому ми пропонуємо підтримку значної частини наших студентів для участі в різноманітних програмах стажування та обміну у визнаних навчальних закладах Європи та інших розвинених країн. Щоб підвищити рівень освіти, ми використовуємо найсучасніші технології та запрошуємо найкращих викладачів. Ми взяли свій девіз від Луїса Пастера: «випадок сприяє підготовленому розуму». Найбільш приємно, що кількість студентів за останнє десятиліття стабілізувалася, а кількість іноземних студентів значно зросла. University of Pécs є не тільки престижним навчальним закладом, але й дружнім до студентів. Ми хочемо, щоб наші студенти навчалися на успіх і також добре проводили час.

University of Pécs проводить міжнародно визнану дослідницьку роботу. Ми робимо все можливе, щоб наш університет був оптимальним вибором робочого місця для наших талановитих дослідників, а не просто відправною точкою. Ми заохочуємо наших шановних колег внутрішніми грантовими схемами для ще кращої роботи. У дослідницькому центрі імені Яноша Сентаготая наші дослідники та студенти мають передові технології, обладнання та інструменти. Основним науковим профілем нашого університету є фундаментальні наукові дослідження; однак завдяки прикладним дослідженням ми також постійно розвиваємо наші виробничі відносини.

В рамках програми «Сучасні міста» в нашому університеті відбувалася масштабна модернізація. У цьому контексті не тільки відбувається будівництво нових будинків і реконструкція існуючих, але ця діяльність ведеться паралельно з навчанням кадрів. Програма «Сучасні міста» була створена у співпраці з містом Печ.

Печ є привабливим, дружнім маленьким містечком і людським масштабом; він не тільки приймає, але й служить домом для наших громадян університету. Університет є домінуючою установою міста; окрім студентів, майже всі мешканці Печа відчувають зв’язок із ним. Присутність великої кількості іноземних студентів з усього світу та середземноморська атмосфера роблять Печ приємним, жвавим університетським містом, де так багато життя. University of Pécs , однак, не обмежується центром округу Баранья; є незалежний факультет у місті Szekszárd, і існує мережа навчальних центрів по всьому Задунайському регіону навіть за кордоном.

Якщо ви бажаєте навчатися в мультикультурному середовищі за розумну плату за навчання та отримати високоякісну освіту в найстарішому університеті Угорщини, не соромтеся звертатися до нас.

Статистика

 • 650 років традиції
 • Входить до 3 найкращих угорських університетів
 • UP належить до 2,5 провідної міжнародної вищої освіти в усьому світі (джерело: QS WUR 2021)
 • 40 років досвіду в міжнародній освіті
 • 2000 викладачів
 • 22 000 студентів із 130 різних країн із співвідношенням 22% іноземних студентів
 • з 5000 іноземних студентів понад 1000 отримують стипендію Stipendium Hungaricum від приблизно 90 партнерів, які відправляють
 • 10 факультетів
 • 24 власні клініки
 • 8 гуртожитків, розташованих у житловому районі міста Печ
 • Сучасний дослідницький простір площею 7700 м2 із високотехнологічними лабораторіями в дослідницькому центрі Szentágothai гарантує, що наші колеги в галузі біотехнологій, екологічних технологій, комп’ютерних технологій і нанонауки можуть досягти успіху.

  Стипендії та фінансування

  Розкрийте свій потенціал за допомогою престижної стипендії Stipendium Hungaricum. Ця стипендіальна програма, започаткована урядом Угорщини, пропонує ряд переваг, зокрема:

  ✅ Безкоштовне навчання

  Програма стипендій Stipendium Hungaricum

  University of Pécs пропонує кілька стипендій для іноземних студентів. Найпопулярнішою з них є стипендіальна програма Stipendium Hungaricum, яка була започаткована в 2013 році урядом Угорщини в рамках державної політики під назвою «Східне та південне відкриття». Програмою стипендій керує громадський фонд Темпус.

  Основною місією програми є збільшення кількості іноземних студентів в Угорщині та заохочення угорських вищих навчальних закладів залучати найкращих іноземних студентів. Зараз у програмі задіяно 68 партнерів-відправників.
  Щороку сотні іноземних студентів вступають до нашого університету завдяки цій стипендії.

  Положення, на які поширюється стипендія

  • Безкоштовне навчання: звільнення від плати за навчання
  • Щомісячна стипендія: без ступеню, бакалавра, магістра та однорівневого рівня магістра: щомісячні 43 700 HUF внески на витрати на проживання протягом 12 місяців на рік, до завершення навчання, докторський рівень: щомісячні 140 000 HUF протягом 12 місяців рік, до закінчення навчання
  • Проживання: розміщення в гуртожитку АБО щомісячний внесок у розмірі 40 000 HUF на витрати на проживання протягом усього періоду стипендії
  • Медичне страхування: медичні послуги згідно з відповідним законодавством Угорщини та додаткове медичне страхування до 100 000 форинтів на рік на особу.

  Hungarian Diaspora Scholarship

  Найновіша стипендія, яка доступна в University of Pécs – це стипендія угорської діаспори, яка дає вам винятковий шанс розвиватися як особисто, так і академічно. Навчаючись в Угорщині, ви можете відкрити для себе тисячолітню історію та культуру Угорщини, відчути унікальні угорські традиції та покращити свої знання угорської мови.
  Як стипендіат діаспори ви можете отримати міжнародно визнаний ступінь у вищому угорському навчальному закладі найвищого рівня та отримати висококонкурентоспроможні знання для просування як особисто, так і академічно. Ви можете вибрати з широкого спектру програм, які викладаються англійською або угорською мовами, які охоплюють усі сфери вищої освіти на всіх рівнях. В University of Pécs ви можете вибрати між 280 програмами навчання. Ця стипендія також є чудовою можливістю побудувати свою професійну мережу та дізнатися все про країну в сприятливому та привітному студентському середовищі!

  Положення, які покриває стипендія

  • Безплатне навчання: звільнення від сплати за навчання
  • Щомісячна стипендія (за бажанням)
  • Проживання: розміщення в гуртожитку АБО щомісячний внесок у розмірі 40 000 HUF на витрати на проживання протягом усього періоду стипендії. (за запитом)
  • Medical insurance

  У вас може бути шанс стати стипендіатом діаспори, якщо ви проживаєте в діаспорі, або ви є іноземним громадянином з іноземною адресою, і ви живете за кордоном принаймні 10 років поспіль, і ви були отримання середньої освіти за межами Угорщини протягом останніх 4 років. Програма доступна для представників угорської діаспори, які проживають у будь-якій країні за межами Європейського Союзу, Республіці Сербія чи Закарпатській області України. Додаткову інформацію про діаспори можна знайти тут. Передумовою для подання заявки є отримання рекомендації від місцевої організації діаспори або угорської делегації. Щодо видачі рекомендації, радимо звертатися до діаспорних організацій та делегацій за 1-2 місяці до подачі заявки.

  Програма стипендій для християнської молоді

  Нарешті, дозвольте познайомити вас зі стипендіальною програмою для християнської молоді. Як власник християнської стипендії ви можете отримати міжнародно визнаний ступінь у вищому угорському навчальному закладі найвищого рівня та здобути конкурентоспроможні знання для просування як особисто, так і академічно. Ви можете вибрати програму з викладанням англійською мовою, яка охоплює деякі галузі вищої освіти на всіх рівнях. В University of Pécs ви можете вибрати одну з 19 програм навчання. Ця стипендіальна програма також є чудовою можливістю побудувати свою професійну мережу та дізнатися все про країну в сприятливому та гостинному студентському середовищі!

  Положення, які покриває стипендія

  • Безкоштовне навчання: звільнення від плати за навчання
  • Щомісячна стипендія 166 600 HUF на місяць (140 000 HUF для докторантів),
  • Проживання: розміщення в гуртожитку АБО щомісячний внесок у розмірі 40 000 HUF на витрати на проживання протягом усього періоду стипендії,
  • Відшкодування витрат на проїзд у розмірі 200 000 HUF за навчальний рік,
  • Medical insurance


  Хто може подати заявку?

  У вас може бути шанс стати християнським стипендіатом, якщо ви є громадянином наступних країн: Єгипет, Ліванська Республіка, Республіка Ірак, Держава Ізраїль, Палестина, Ісламська Республіка Пакистан, Сирійська Арабська Республіка, Республіка Кенія, Федеративна Демократична Республіка Ефіопія, Республіка Вірменія та Нігерія.
  Передумовою для подання заявки є отримання офіційної рекомендації від місцевої християнської церкви.
  Ви є повнолітнім громадянином на початку навчання за стипендією; вам виповнилося 18 років до 31 серпня року зазначеного кінцевого терміну подання заявки,
  Ви маєте кваліфікацію та необхідні мовні навички як передумову для програми навчання, на яку подано заявку, і подаєте підтверджуючий документ до кінцевого терміну подання заявок, але не пізніше 1 серпня року поточного циклу заявок.
  Програми бакалавра, магістра та однорівневої магістерської програми відкриті для всіх заявників, а докторські програми відкриті для тих заявників, які закінчили навчання бакалавра/магістра в рамках Стипендіальної програми для молодих християн в Угорщині або зареєстровані на останній семестр свого навчання в академічному році як стипендіати Стипендії для християнської молоді.

  Please visit the university website for more information.

  Campus Life & Facilities

  • Кожному студенту 1 курсу гарантоване поселення в гуртожиток та персональний наставник («бадді»).
  • Студентське консультування
  • Libraries
  • Клініка правової допомоги
  • Спортивні споруди та спортивні групи

  Розташування

  • Pécs

   University of Pécs, , Pécs

   Програми

   Chat with students

   Запитання