Keystone logo
University of Perugia

University of Perugia

University of Perugia

Введення

The Університет Перуджі була заснована в 1308 році. Цього року папа Климент V видав буллу під назвою Супер воронок, що надав Studium міста влада займатися вищої освіти. Сьогодні, науково-дослідні, освітні та консалтингові заходи в різних дисциплінах організовані в 16 департаментах, близько 23,500 студентів, 1100 професорів і дослідників і 1000 співробітників. В останні роки університет здійснив широке оновлення своїх освітніх програм і навчальних планів, які готують студентів для задоволення потреб ринку праці та задовольнити потреби в інноваціях, виражених роботодавцями в приватному і державному секторах.

Університет пропонує дві програми повністю проводитися англійською мовою:

Магістр Курс нафтогазової геології (2 роки)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Університет має мовний центр, який забезпечує курси італійської для іноземних студентів, а також англійською, французькою, німецькою та курсів наділений найсучаснішими зручностями навчання мови і співробітників висококваліфікованих викладачів рідної мови. Крім того, академічні та наукові стажування студентів збагачується і доповнюється кар'єри послуг, що надаються сервісної орієнтації та роботи служби зайнятості, і видатні спорту та спортивних споруд.

ВИТРАТИ

Об'єднана програма ступінь магістра має фіксовану вартість 6 000 € + податків університету (змінна кількість; цей податок варіюється залежно від доходу сім'ї студента, починаючи від 503 € до € 1,763.52 на рік). Плата за навчання оплачується, коли студент вищий навчальний заклад в програму в Італії (Не реєстраційних зборів, застосовуваних).

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Для отримання більш докладної інформації про процес застосування (вимоги і строках), стипендії або якщо ви зацікавлені в класи на італійській мові, будь ласка, напишіть [email protected]

Розташування

  • Perugia

    Università degli Studi di Perugia piazza Università, 1 , 06123 , Perugia

    Запитання