Keystone logo
University of Pitesti

University of Pitesti

University of Pitesti

Введення

Історія

Перша вища школа в Пітешті була заснована в 1962 році і називалася "3-річний педагогічний інститут" з педагогічними спеціалізаціями з математики, фізики, біології, хімії, філології та фізичного виховання та спорту. Потім було відкрито технічну спеціалізацію, що призвело до створення Інституту інженерів-субмеханіків (1969), об’єднаного в 1974 році під назвою Інститут вищої освіти. Згодом існували різні інші форми організації, в період підпорядкування Бухарестського політехнічного інституту, який досяг 1991 року, коли після трьох десятиліть накопичень у цьому інтелектуальному сегменті він став автономним і отримав назву " University of Pitesti ".

Починаючи з самого початку, University of Pitesti поляризував інтерес багатьох молодих людей у країні до пропонованих ними навчальних програм, до якості освіти, яку забезпечують виняткові викладачі, а також до студентів з усіх країн світу. світу, оскільки Пітешті відомий найбільшим Центром навчання румунських мов для іноземних студентів.

Amigos em campus universitário

Місія

University of Pitesti бере на себе місію освіти та досліджень, реалізуючи суть сучасного університету: освіта - дослідження - громадські послуги, наступним чином:

  • Професійний розвиток на рівні університету та аспірантури та в концепції навчання впродовж життя з метою розвитку особистості, включення випускників на ринок праці, задоволення компетенції соціально-економічного середовища та адаптації до постійних змін.
  • Генерування та передача знань за допомогою фундаментальних та прикладних наукових досліджень, розробок, інновацій та передачі технологій, індивідуального та колективного створення, актуальних та значущих на регіональному, національному та міжнародному рівнях.
  • Сприяння та розвиток партнерських відносин на місцевому, регіональному та національному рівнях з метою залучення університету до вирішення проблем громади та підвищення видимості та престижу.

За понад 50 років існування в університетському просторі Румунії University of Pitesti був і визнаний джерелом людських ресурсів, підготовленим у формулі досконалості для місцевого, національного та міжнародного ринку праці. University of Pitesti забезпечує вільний та скоординований доступ до сучасної освіти, з урахуванням потреб та реалій європейського соціально-економічного середовища.

Протягом усіх цих років основним занепокоєнням був розвиток освіти в окрузі Арджес, завдяки чому освітня пропозиція стала дуже щедрою, відкриваючи філії в областях, що цікавлять регіон.

Розташування

  • Pitești

    Str. Targu din Vale nr. 1, 110040, Pitești

Запитання